Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin máris ez a probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin máris ez a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14/F vagyok.

Írtam kérdést ide még régebben, hogy lánynak néz az emberek 30%-a. Főleg az idősebbek. A középkorúak, fiatalok már csak nagyon-nagyon ritkán.

Ma egy lánnyal sétáltunk. Jött egy néni biciklivel, akit átengedtünk(jött ki a lakásából) és azt mondta:

-Nem vettelek észre titeket kislányok. :S :S :S


Legrosszabb rémálmom vált valóra az ELSŐ RANDIN. A lány elmosolyodott, többet nem esett róla szó és a kapcsolatunknak is lesz folytatása. Ezzel nincs gond.


De ez akkor is iszonyú kellemetlen és nem hiszem, hogy neki nem az.(gondolatok bele!) Mi van ha máskor is megtörténik?


Ez annyira nem hagy nyugodni. Mit gondoltok?


2014. dec. 22. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Vedd poénra.

ne izgulj ilyenen.

2014. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én 15 vagyok, szerintem ennek semmi jelentősége, velem is volt már hasonló, el kell felejteni...
2014. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van bojlerem :D Hidd el ezt magaddal viszed mindenhova a barátnőddel együtt.Hirtelen férfi leszel :DD
2014. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5 évesen tényleg mindenki lánynak nézett, most már sokkal jobb a helyzet, de 5 évesen még nem járkáltam lányokkal!
2014. dec. 22. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Hahahahh :D

Tudd be annak,hogy az öregeknek rossz a szemük :DD

2014. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
imádlak kérdező, feldobtad az estém. :D Na de csinálj tesztoszteron-szintet növelő dolgokat, és a szőr csak segíteni fog majd ezen :) Én 17éves létemre full szőrös vagyok, mondjuk engem kicsit zavar..
2014. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Néha engem is lánynak néznek, olyankor el is kezdem néha poénból adni a homót. Általában mindenki szét is röhögi mindenki az agyát.
2014. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!