Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden fiú ennyire tökkelütött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú ennyire tökkelütött?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a neten egy fiúval, és meglepetésemre nagyon megkedveltem, pedig én nem szoktam ilyen könnyedén megnyílni senkinek sem. Nagyon kedves volt, udvarias, és normális, de tényleg, így bátran belementem a találkozásba. Face to face azonban már egészen máshogy viselkedett, már nem is találtam annyira szimpatikusnak, mégis beleegyeztem abba, hogy találkozzunk máskor is. Közben persze dumálgattunk tovább a neten, és úgy éreztem, hogy egy őszinte társra találtam a személyében, mivelhogy rengeteg a közös téma, a közös szál. A következő találkozónál persze ugyanúgy csalódtam, valahogy a neten jobban megtaláltuk a közös hangot, itt sokkal másabb minden... A lényeg az, hogy ő komolyan gondolta volna ezt a randizós dolgot, de közöltem vele, hogy én nem szeretnék vele együtt lenni, mert annyira nem kedvelem, ezáltal nem érzem azt, hogy ebből bármi komoly kialakulhatna a továbbiakban, ennek ellenére szívesen lennék egyszerűen csak a barátja. Erre ő megsértődött, és valósággal úgy kapta fel a vizet, mint egy alsós kislány... Mellesleg mérhetetlenül naiv is... Miért lettek ilyenek a fiúk? Mi az oka ennek? Nem hisznek a fiú-lány barátságban? Vagy egyszerűen ő is csak a lyukra ment? Már bocsánat.

2015. jan. 17. 21:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Túl van tárgyalva!!!!!
2015. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Igen, nem tehetsz róla hogy nem kedvelted meg eléggé. Ez teljesen jogos.


De te is fogadd el, hogy ő sem kér csak a barátságodból, mert most sokkal többre vágyik valakitől.

2015. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
persze, elfogadom, csak nem igazán tudom megérteni... hiszen itt lennék neki, számíthatna rám, beszélgethetnénk, ahogy szoktunk, meg minden. és talán, ha huzamosabb idő eltelne, megváltozna a véleményem. nem tudom... mindenesetre annyira furának találom ezt a kis hisztijét :D
2015. jan. 17. 21:36
 24/26 anonim ***** válasza:

Kismilliószor több esélye van más lányoknál, minthogy rád várjon hogy meggondold magad. Több mint 90%-ban ez nem szokott előfordulni.


És nem lennél ott neki, mert ahogy már szerepelt itt korábban, ő intimitásra, csókra, szexre, ölelésre, szeretetre, szerelemre vágyhat, amit te nem adsz meg neki.

2015. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam, hogy várjon rám, nem kell, keresse tovább, azt amire vágyik, amire szüksége van, és kívánom, hogy találja is meg, mert elég magányos... csak azért még igazán nem kéne kilépnie az életemből ennyi miatt...
2015. jan. 17. 21:41
 26/26 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva igen, minden fiú ennyire tökkelütött.


Ugyanis a "legyünk barátok" dolgot azt hiszem mindannyian megkaptuk már, és le is fordította mindenki saját magának csaj nyelvről pasi nyelvre. Az én fordításom így hangzik: Ha te lennél az utolsó pasi a Földön, akkor se. Egyébként kb. hasonlóan fordítja a többi srác is.


Valószínűleg amit ő akart tőled, annak semmi köze a barátsághoz, és mivel lekoppant, így gondolom ennyi volt a részéről. Egyébként személyesen szerintem sokkal nehezebb egy jó hangulatú beszélgetést lefolytatni, mint írogatva, írás közben egy csomó poén eszembe szokott jutni, szóban meg nemigazán, max utólag, hogy ja azt is mondhattam volna...


Ja és nem valószínűleg nem lyukra ment. Amit leírtál abból nekem az jött le, hogy szerelemre, valami kölcsönösre, valami olyasmire, ami nem válhat valóra...

2015. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!