Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy egy nő majd leadja a szintet nehogy egyedül maradjon?

Figyelt kérdés
Főleg, ha elmúlt 40 vagy gyereke van. Visszatérő elem itt az oldalon, hogy ezeknek a nőknek lefőtt a kávé és örüljenek, ha bárki szóba áll velük. Én az előbbi csoportba tartozom és nagyon nem ezt tapasztalom. Inkább én vagyok az, aki válogatni tud..
ma 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
És ez kit érdekel?! Amelyik nő a harmincas évei elejére sem kel, az meg is érdemli a sorsát!
ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

#1

Persze, mert ha éppen szingli, az azt is jelenti, hogy soha nem kellett senkinek, a gyereket meg a gólya hozza. Idióta. 😂

ma 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszik, csak kívánják, hogy így legyen több lehetőségük felszedni őket meg háborogni ha nem sikerült.
ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Válogatni válogathatsz, csak nem mindegy kik közül.


Ha az a kérdés, hogy egy 40+-os nő talál-e olyat aki megb.szná, akkor nyilván válogathatsz, meg még olyat is találsz aki jól is néz ki. De haza már nem vinne egyik sem.

ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert abból indulnak ki, hogy az adott nő annyira kétségbeesne egy idő után, hogy gyakorlatilag bárkivel megelégedne, pedig nem ez a jellemző.
ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Milyen szintet? tulajdonképpen elég alacsony szinten vagy ennyi idősen kölyökkel!
ma 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

"Válogatni válogathatsz, csak nem mindegy kik közül."


Ez minden nőre igaz. A kínálat meg tele selejttel.

ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Az anyaság a mai világban szégyen.

Ha eldobnád vagy beadnád intezetbe egybol vonzó lennél. Ahogy a családelhagyó apákat se szidják, kizárolag mindig a nőket csak, aki kitart es egyedül is viszi a hátán az egészet és az utolsóit is beleadja. Az a gány meg a szenny ezeknek. Az anyák.

ma 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

8, naaa ez azért nem igaz.


Nőként nem tudsz jót csinálni.


Ha gyereket szülsz, el vagy használva. Ha örökbe adod, érzéketlen vagy, a fasz fontosabb. Ha fiatalon szülsz, éretlen vagy. Ha középkorúan, felelőtlen. Ha nem akarsz gyereket, önző.


Bármit csinálsz, kapsz egy bélyeget.

ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy nekem van gyerekem, csak azt, hogy elmúltam 40.

3: először én is azt gondoltam, hogy ez náluk ilyen vágy vezérelt gondolkodás, hátha legalább az ilyen nők szóba állnak velük. De kezdem azt hinni, hogy ez inkább valami zsigeri gyűlölet a nők irányába. Különösen a 40 pluszos vagy gyerekes nők felé.

ma 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!