Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden fiú ennyire tökkelütött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú ennyire tökkelütött?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a neten egy fiúval, és meglepetésemre nagyon megkedveltem, pedig én nem szoktam ilyen könnyedén megnyílni senkinek sem. Nagyon kedves volt, udvarias, és normális, de tényleg, így bátran belementem a találkozásba. Face to face azonban már egészen máshogy viselkedett, már nem is találtam annyira szimpatikusnak, mégis beleegyeztem abba, hogy találkozzunk máskor is. Közben persze dumálgattunk tovább a neten, és úgy éreztem, hogy egy őszinte társra találtam a személyében, mivelhogy rengeteg a közös téma, a közös szál. A következő találkozónál persze ugyanúgy csalódtam, valahogy a neten jobban megtaláltuk a közös hangot, itt sokkal másabb minden... A lényeg az, hogy ő komolyan gondolta volna ezt a randizós dolgot, de közöltem vele, hogy én nem szeretnék vele együtt lenni, mert annyira nem kedvelem, ezáltal nem érzem azt, hogy ebből bármi komoly kialakulhatna a továbbiakban, ennek ellenére szívesen lennék egyszerűen csak a barátja. Erre ő megsértődött, és valósággal úgy kapta fel a vizet, mint egy alsós kislány... Mellesleg mérhetetlenül naiv is... Miért lettek ilyenek a fiúk? Mi az oka ennek? Nem hisznek a fiú-lány barátságban? Vagy egyszerűen ő is csak a lyukra ment? Már bocsánat.

2015. jan. 17. 21:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Úgy van.
2015. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ő többet akart, te nem akartál többet, ez nem barátság volt.
2015. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogom elolvasni, de megüthetlek a tökömmel.
2015. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen szinten függ a kortól is.. És nincs fiú-lány barátság :)
2015. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
de lehetett volna, szerintem... én nyitott lettem volna, de csak erre :/
2015. jan. 17. 21:08
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy én ettől falramászok a fiú-lány barátságos dumától. Arra jó, hogy lepattinccsanak.
2015. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Van ilyen, sok fiú még egy barátnak is örülne.
2015. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
nem lepattintásnak szántam, csak közöltem vele, hogy nem szeretnék tőle többet. mellesleg vannak fiú barátaim, és jól elvagyunk, tehát nem értem :D
2015. jan. 17. 21:10
 10/26 anonim ***** válasza:

Mert tetszel neki és ő nem barátságot akar veled, hanem intimitást.

Az ő szemében teljesen jogosan úgy néz ki, hogyha jó társaságot nyújt neked és kellemes időt töltötök együtt, akkor cserébe intimitást is adsz neki.


Teljesen normális minden férfi részéről az, hogyha egy nő nem akar tőle mást, csak "barátságot", akkor utána nem foglalkozik a lánnyal.


Szerinted ha ő most szexre, csókra, ölelésre, intimitásra vágyik, akkor továbbra is napi több órát kellene azzal töltenie, hogy veled beszélget? Nem. Helyette inkább kereshetne magának más nőt, aki tud neki intimitást adni.


----------


De nem csak mellette állok ki veled szemben. Valószínűleg a srác béna a csajozásban, nem tudja hogy kell randizni, beszélgetni a nőkkel vagy vonzalmat kelteni bennük.

Én mindig azért izgulok, hogy csak jussak el egy lánnyal a randiig, mert ott általában már mindig az első randin megcsókolom őket, mert én meg mindig jó vagyok ebben. Ez a srác meg ezek szerint nem jó.

2015. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!