Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolta meg magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolta meg magát?

Figyelt kérdés

Tegnap este randiztam egy lánnyal,egy ideje már követjük egymást instan.

Nagyon jól elvoltunk,2 órát töltöttünk együtt.

Hétfőre lebeszéltük a kövi randit.

Ő többször is mondta, hogy várja már nagyon és hogy reméli hogy én is.

A randi végén hosszasan csókolóztunk.

Na majd ma reggel jött a fekete leves. Alig írt, emojit abszolút nem használt (előtte szinte minden mondat végén használt,m1 nem lényeg),terelt stb. Majd mikor rákérdeztem azt mondta, hogy nem érzi úgy hogy neki ez menne stb. viszont tényleg jól érezte magát velem.

Hogy változhat meg valakinek a hozzáállása ennyire egy éjszaka alatt?! Haza megy leül és átgondolja az egészet? Komolyan nem értem, tegnap még minden jó volt a hétfőt is várta,nagyon jól elvoltunk,csókolóztunk is szóval az nem lehet hogy nem jöttem be neki külsőleg.

Én 25F a lány 24.



ma 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vedd észre, hogy SEMMIT nem tudsz egy emberről egy találkozás után. Fogalmad sincs, hogy mást szeret-e, másokkal ismerkedik-e, megjátszotta e magát tegnap, mert nem akart kínos szitut és próbálkozott laza lenni, vagy nem volt jó a csókod... Szerintem fogadd el, ha valaki lekoptat, sajnos nem ismered eléggé.

Egyébként ha valaki ennyire pálfordulást csinál az nem red flag neked, hogy úgy sem lehetne tudni soha, mit akar?

ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Figyelj akkor miért dobta fel magától többször is hogy alig várja a hétfőt? A csók után is mondta.

Én elfogadom ha nem akar többször találkozni nem erről van szó,hanem arról hogy akkor miért áltatja a másikat?! Mikor haza jöttem akkor is írtunk és akkor is felhozta a hétfői napot magától,szóval ezért nem értem hogy tegnap még akarta akkor ma mi történt?!

ma 20:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk ezt?
ma 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak szar emberek. Ha neked ez most derült ki, arany életed van.
ma 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3. persze ti se tudhatjátok,de talán valakinek van ehhez hasonló tapasztalata.
ma 20:11
 6/11 anonim ***** válasza:
#2 Mert mostanra kiderült, hogy a másik, jobb hapsival összejön a dolog és már nincs szüksége arra, hogy téged megtartson, mint tartalékost.
ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg*ugta azóta más!
ma 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Összejött mással, vagy tényleg csak leült, átgondolta, hogy nem kell ez most neki. Fogadd el.
ma 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az 1-es felsorolásához még hozzácsapnám az elkerülő kötődést is mint lehetséges opciót. Azok is tudnak ilyen jóféle kifordulásokat produkálni. Vagy akár antiszociális zavarok, hogy csak szórakozott veled, akart egy kis kalandot de ennyi, semmi komolyabbat, csak unatkozott. Rád meg nincs tekintettel és már nem vagy a hasznára, így eldob.

De alapból mivel manapság a többség társkeresőn próbálkozik, így ha ott ismerted meg te is, akkor a legvalószínűbb opció hogy talált valaki mást, téged pedig lekoptat.

ma 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valami egyértelmű kizáró okot talált benned. De mégis azért vonzónak talál úgy néz ki... én még próbálkoznék a helyedben kicsit. Nem is volt ez elutasítás igazán.
ma 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!