Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolta meg magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolta meg magát?

Figyelt kérdés

Tegnap este randiztam egy lánnyal,egy ideje már követjük egymást instan.

Nagyon jól elvoltunk,2 órát töltöttünk együtt.

Hétfőre lebeszéltük a kövi randit.

Ő többször is mondta, hogy várja már nagyon és hogy reméli hogy én is.

A randi végén hosszasan csókolóztunk.

Na majd ma reggel jött a fekete leves. Alig írt, emojit abszolút nem használt (előtte szinte minden mondat végén használt,m1 nem lényeg),terelt stb. Majd mikor rákérdeztem azt mondta, hogy nem érzi úgy hogy neki ez menne stb. viszont tényleg jól érezte magát velem.

Hogy változhat meg valakinek a hozzáállása ennyire egy éjszaka alatt?! Haza megy leül és átgondolja az egészet? Komolyan nem értem, tegnap még minden jó volt a hétfőt is várta,nagyon jól elvoltunk,csókolóztunk is szóval az nem lehet hogy nem jöttem be neki külsőleg.

Én 25F a lány 24.



tegnap 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak beszari volt megmondani az igazat. Nem jöttél be neki, de valószínűleg úgy nyomultál, hogy ezt ott helyben, de még másnap se tudta jól lereagálni. De igazából már akkor tudta, hogy nem akar többet látni amikor elbúcsúztatok. Erre tippelnék.
tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha valakinek nem jövök be azzal szerintem nem fogok hosszasan csókolózni, főleg első talalkozaskor.
tegnap 23:04
 13/14 A kérdező kommentje:
Megírtam neki hogy "rendben örülök hogy megismertelek, ha te így akarod legyen így,szia" erre meg azt írta hogy, "mostanában nem mennek jól a dolgai,várjak egy kicsit szedje össze magát ".
tegnap 23:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Szard le mert ha nem mennek jól a dolgai akkor azzal foglalkozzon.
tegnap 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!