Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolta meg magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolta meg magát?

Figyelt kérdés

El kezdtem beszélgetni egy illetővel. Eddig mindig írt ha volt ideje, rá kérdezett milyen mapom volt stb. Ő a fiú. Képeket is cseréltünk.

Minden félét.azt mondta van esélyem nála, jokat is beszéltünk Mindíg..

Utobbi pár napba nem írja, hogy jó reggel, hogy aludtál, ma rá írtam, h meg haragudott? Azt írta "nem, csak sűrű napja volt"


Később meg irta, hogy fejezzük be, nem szeretné tovább.

Írtam neki hogy," rendben. Vigyázz magadra. Szia"


Mi lehet az oka szerintetek? Mikor meg irta van esélyem, képet is akkor miért cseréltünk? Olyan hirtelen megváltozott..nem kis gyerek, már 33eves. Köszi a tippeket🤷‍♀️


2022. okt. 13. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mással is írt és azzal jött össze.
2022. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy valaki más került be a képbe melletted, és ezért változott meg ilyen gyorsan.
2022. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már ott offolni kellett volna mikor ilyet írt, hogy "van esélyed". Ismerkedik vagy interjúztat? Nyilván az utóbbi és nem te lettél a befutó.
2022. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket. De még úgy tett, hogy "letilani nem kell, csak fejezzük be.. "


Hát én meg le tiltom szerintem inkább..

2022. okt. 13. 13:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges.

Sok ilyen eseted lesz még a netes ismerkedésből. Készülj fel előre, hogy majd ne viseljenek meg nagyon. Tapasztalatból írom.

2022. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az nem is baj csak akkor ne küldözgettünk volna sok képeket. Azt mondta ki töröl mindent..


Érdekes, egyik napról a másikra .. Tegnap már nem írt reggelente, gondoltam hogy nem akarja, el fogadom, csak le írta volna, hogy miért nem..

2022. okt. 13. 13:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Küldtél magadról meztelen fotókat...? Ne tegyél ilyet többet senkivel!


Nem fogja leírni, hogy mert a Katival kavarok inkább, azért tűntem el.

2022. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Küldtem de olyat amin nm látszódok. ő is küldött magáról.

Többet nyilván senkinek semmit

2022. okt. 13. 14:01
 9/12 A kérdező kommentje:
És ha látom, akkor köszönjek neki, vagy legyek bunkó vele mintha misem történt volna?
2022. okt. 13. 14:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom értelmét a bunkózásnak és a nem köszönésnek. A srác nem eltűnt csak úgy szó nélkül, hanem megmondta, hogy nem szeretné folytatni az ismerkedést. Sajnos vagy nem sajnos, de az ismerkedés ilyen. Benne van, hogy az illető a tali előtt vagy a 4. randin közli, hogy ez részéről ennyi volt.

A jövőben pedig csak olyan szexis képeket küldj másoknak, amik utána se zavarnának, ha nem folytatódna az ismerkedés.

2022. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!