Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki gondolt már arra, hogy elengedi magát és hagyja hogy elhízzon?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az gondoljon előbb a hasnyálmirigyére
2015. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Sose lennék zsírdisznó. Nem is értem hogy jut el valaki 120 kilóig. 60 és 120 között nem gondolkodik? Amúgy mi ez az "elengedi magát". Ha elengedem magam sem hízok meg annyira mert mozgok. Nekem az az elengedés hogy kimehetek a szabadba nem az hogy zabálok és punnyadok. :D
2015. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kb. minden második.
2015. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha akarnék sem tudnék elhízni. :D

19/L

2015. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
csak azért, mert ez a fétised, erre áll a faszod, még nem kéne egészségtelen életmódra buzdítani a lusta lányokat
2015. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem olyanok az adottságaim. Ráadásul annyit mozgok, hogy lassan elfogyok :)
2015. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, mint az egyik válaszoló. Régebben tök egészségtelenül ettem össze-vissza mindent meg nem sportoltam, és még vékonyabb voltam, mint most. Most meg megtetszett ez a "fitness lifestyle", úgyhogy most kockákat akarok. :D De néha, gyengébb pillanataimban elgondolkodom, hogy "tudod ki fog itt minden nap órákat edzeni meg csirkerizst zabálni..." De aztán szerencsére megjön az eszem, hogy Én, én fogok csirkerizst zabálni, mert még mindig kockákat, kerek feneket, és izmos karokat akarok. :D

17/L

2015. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#4-es : 19 évesen még én sem híztam el, annyi csokit ettem meg se látszott, azt se tudtam mi az a narancsbőr.

aztán megöregedtem, változik a test...

nem híztam el, de már nem 48-50 kilo vagyok.

Korral jár, amúgy meg elég sokat mozgok... De egy or után megragad... csak nézd meg anyádat. heheheee

2015. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Én is olyan vagyok, mint a 4-es. És ha megnézem anyámat, akkor látom a kockákat a hasán meg az izmos bicepszét. ;) 45 éves.
2015. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rám hajtott már egy hatalmas bálna, kb. 120 kilós volt, igénytelen és gusztustalan. Egyszer még az elején megkérdeztem tőle, hogy miért hízott el ennyire? Azt válaszolta, hogy ő ilyen, fogadjam el őt így, és ő nem akar változni. Megrémültem tőle! Komolyan!
2015. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!