Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön az egyik tanárom! (lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön az egyik tanárom! (lány vagyok) Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
masztizz rá
2015. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, ugyanilyen cipőben járok. Én azon vagyok, hogy elfelejtsem... Most lesz a ballagásunk, utána már csak a magyar szóbelin találkozom vele.

Köztünk 11 év van és gimis vagyok, amúgy. Te hány éves vagy? Ő hány éves? Van valami jel arra, hogy esetleg nem csak diákként tekint rád?


Nálam vannak olyen dolgok, amiket nem tudok hová tenni. Azt tudom, hogy én vagyok a kedvenc diákja és szerinte aranyos és imádni való vagyok.


Az ilyesmi sosem egyszerű, és úgy gondolom, jobb nem belemerülni... többnyire nem végződnek jól, szóval, ha magamat sem biztatom, téged sem szeretnélek.


Mit tehetsz az érzések ellen: kerüld a szemkontaktust vele és csak akkor beszélj vele, ha nagyon muszáj. Szóval, ha eddig aktív voltál az óráján, most fogd vissza magad egy kicsit. Ha eszedbe jut, foglald le magad valamivel. Én ezt szoktam csinálni. :)


19/L

2015. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
épp az, hogy alig szólalok meg és tök szégyenlős vagyok. egyébként semmi esélyem nála.
2015. márc. 21. 19:38
 4/4 anonim válasza:
Velem is sajnos ugyan ez a helyzettmint a kérdező és az előttem szólónál :-(
2015. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!