Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolta meg magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolta meg magát?

Figyelt kérdés

El kezdtem beszélgetni egy illetővel. Eddig mindig írt ha volt ideje, rá kérdezett milyen mapom volt stb. Ő a fiú. Képeket is cseréltünk.

Minden félét.azt mondta van esélyem nála, jokat is beszéltünk Mindíg..

Utobbi pár napba nem írja, hogy jó reggel, hogy aludtál, ma rá írtam, h meg haragudott? Azt írta "nem, csak sűrű napja volt"


Később meg irta, hogy fejezzük be, nem szeretné tovább.

Írtam neki hogy," rendben. Vigyázz magadra. Szia"


Mi lehet az oka szerintetek? Mikor meg irta van esélyem, képet is akkor miért cseréltünk? Olyan hirtelen megváltozott..nem kis gyerek, már 33eves. Köszi a tippeket🤷‍♀️


2022. okt. 13. 13:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szemelyesen ismeritek egymast? Mi az, hogy ha latod? Lehet eloben eszre sem veszitek egymast.


A helyes megfejtest mar irtak elottem: tobb novel ismerkedett egyszerre, es ti tulajdonkeppen erte versenyeztetek. Ezert is irta, hogy van eselyed..ugy volt vele, hogy majd kiderul, hogy melyik a nyero es hat lemaradtal a nagy futamban, nem te ertel elsonek celba.

Azert is akar mindent torolni, hogy a masik no ne lassa majd.


Nem kell tiltani, az olyan dedos.

Sok ferfi es sok no tesz ilyet: egyszerre tobb szemellyel ismerkedik. Ezert sem irt neked mar Jo reggelteket, mert az mar masnak ment.

Majd lesz mas, aki nem ilyen nagykepu, es sunyi ember. Orulj, hogy nem rad esett a valasztasa.

2022. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Képeket küldözgetni? Jó hogy a budiról nem szelfizel neki!

Lakáskulcsot nem adsz hozzá?

2022. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!