Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes ismerkedni, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni, ahol van van esély arra, hogy értelmes, intelligens férfival hoz össze a sors?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


37 éves, egyedülálló nő vagyok. Tudtok mondani olyan helyeket, ahol lehet ismerkedni? Elváltam, van egy fiam, heti váltasban neveljük az apukájával. Szeretnék végre egy értelmes, normális férfival megismerkedni, de 40 felé hol érdemes szerintetek? Nem szeretnék társkeresőzni..

Köszi a válaszokat!



ma 13:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy Budapesten élek.
ma 13:16
 2/10 anonim válasza:
72%
Hát a fiad apja nem ilyen volt?
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Véletlen, hogy a pénzügyek kategóriába került a kérdés?
ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3: igen, véletlen. Nem vettem eszre
ma 13:24
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos ez a kor amikor a normális pasik már elkeltek,nagyon nehéz normálisat találni.
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Neked sehol
ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen ismerkedős rendezvények pl Havervagy, ahol sok ilyen korú ember megfordul, ha nincs olyan hobbid, ahol lehet, pl tánc, túrázás. A gyerek viszont elég sok férfinak kizáró ok.
ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Net tarskeren is vannak.


Ertelmesek normalisak át is passzolnám őket, mert en már unom velük a csetet.

ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol ugyan annyi van. Tinder/Bumble?
ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Budapesten nem sok az esély. Arányaiban több a selejt. Ott mindenki szeretőt keres.

Aki értékes lenne, ők foglaltak.

ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!