Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden fiú ennyire tökkelütött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú ennyire tökkelütött?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a neten egy fiúval, és meglepetésemre nagyon megkedveltem, pedig én nem szoktam ilyen könnyedén megnyílni senkinek sem. Nagyon kedves volt, udvarias, és normális, de tényleg, így bátran belementem a találkozásba. Face to face azonban már egészen máshogy viselkedett, már nem is találtam annyira szimpatikusnak, mégis beleegyeztem abba, hogy találkozzunk máskor is. Közben persze dumálgattunk tovább a neten, és úgy éreztem, hogy egy őszinte társra találtam a személyében, mivelhogy rengeteg a közös téma, a közös szál. A következő találkozónál persze ugyanúgy csalódtam, valahogy a neten jobban megtaláltuk a közös hangot, itt sokkal másabb minden... A lényeg az, hogy ő komolyan gondolta volna ezt a randizós dolgot, de közöltem vele, hogy én nem szeretnék vele együtt lenni, mert annyira nem kedvelem, ezáltal nem érzem azt, hogy ebből bármi komoly kialakulhatna a továbbiakban, ennek ellenére szívesen lennék egyszerűen csak a barátja. Erre ő megsértődött, és valósággal úgy kapta fel a vizet, mint egy alsós kislány... Mellesleg mérhetetlenül naiv is... Miért lettek ilyenek a fiúk? Mi az oka ennek? Nem hisznek a fiú-lány barátságban? Vagy egyszerűen ő is csak a lyukra ment? Már bocsánat.

2015. jan. 17. 21:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Miért lettek ilyenek/mi az oka? Elkényeztetés.

Fiúk? Anyuci pici fia esetleg.

Nem hisznek a fiú lány barátságba? Létezik, de a fiúk ha a nő akarná nagy részük megdugná őket.

Csak lyukra ment? Elképzelhető.

(amúgy lehet hogy csak a hirtelen felindulásból volt ideges, ha nem akkor tartom magam a 2. ponthoz)

Keress normális fiút/férfit.

2015. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Tökkelütött azért mert vonzódott hozzád? Ó, ezek a szemét pasik már megint!

Az, hogy személyesen nem találtad olyannak mint neten a te bajod, nyilván kialakítottál róla egy minden téren pozitív álomképet és rájöttél, hogy nem minden úgy van mint a mesékben.

Igazából nem tudom miért panaszkodsz, semmi okod nincs rá.

2015. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
# 12 -es jól megmondta.
2015. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
nem panaszkodom, csak kíváncsiskodom, mert hasonlóval korábban még nem volt dolgom.
2015. jan. 17. 21:13
 15/26 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Elfelejtettem írni hogy a barátságok nem a lepattintásból lesznek.

Ez a ,,de barátok még lehetünk'' olyan hülyeség.

Remélem jó lesz a link.

[link]

2015. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem a lyukra ment, hanem szerelemre, szeretetre, csókra, ölelésre, intimitásra.


Te ezeket képtelen vagy neki megadni, ezért érthető hogy ezután nem akar veled semmit. Barátja meg biztos van elég, abból nem kell még egy.

2015. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Neten van ideje nyugodtan kigondolni, hogy mit írjon. Valóságban ez nem így megy.

Amúgy a legtöbb férfitársamnál ez úgy megy, hogy még mielôtt jobban megismerné a lányt, eldönti, hogy a leendô párját vagy a barátját látja benne. Legtöbbször az elsôt. Ha már eldöntötte az elsôt és kikosarazzák, megsértôdik.

2015. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%
"lehetünk barátok.." = (Nem vagyok már rád nagyon kíváncsi, sőt inkább ne is beszéljünk, de azért ne haragudj rám mert ki tudja mikor lesz szükségem a segítségedre, mindig jó egy pasi aki önzetlenül segít.)
2015. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#15!! Tökéletesen megaszonta a 18.
2015. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
szerintem arról nem tehetek, hogy én nem kedvelem őt olyannyira, mint amennyire ő engem... szimpatikus meg minden, mondom még egyszer, és eszembe sem jutna kihasználni, vagy ilyesmi. csak egyszerűen nem rá vágyom, nem őt akarom magam mellé, ennyi... :/
2015. jan. 17. 21:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!