Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kérjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kérjek egy csókért cserébe?

Figyelt kérdés
Sziasztok,van egy srác akivel smároltam,és úgymond egy női nagyláncos képért cserébe(persze mindketten akartuk,csak ez volt a kiváltó ok) és most megént megbeszéltük,hogy mikor talizunk megtesz valami próbatételt egy csókért,de nem tudom mit találjak ki.Bármi normális jöhet,mert mindenben benne van,de én még a szex-et pár randi után még nem szeretném,szóval azt hanyagoljátok.köszi előre is:)

2015. jan. 5. 23:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
és milyen ötletet tudsz még adni? :)
2015. jan. 8. 16:40
 12/12 anonim ***** válasza:

hát pl, ha utcán vagytok akkor találjon ki egy két-három jegyű számot, egy autó típust vagy színt és ahányszor ilyet lát akkor mindig kaphat egy csókot. Azért mondok ilyeneket, mert így nem "csak" egy esélye lesz, nem megalázó neki sem (nem kell máshoz oda menni miatta, csak ti tudjátok) És jól szórakozhattok közben.

Amúgy hány évesek vagytok? (kíváncsi vagyok, de az is jó, ha privátban írod) Ha ez az ötlet is tetszett akkor még agyalok.

2015. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!