Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti első randikon mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti első randikon mindig meghívjátok a nőket? Mennyit költenek a nőikre a férfiak egy hónapban? És a nők a férfira? Ha egy férfi sokat költ a nőre, mit vár cserébe?

Figyelt kérdés

Ha pár hónap után a férfi már cca 2 milliót költött a nőre, és még többet fog (pl. beígért bunda télre), az feltételezi hogy komolyan gondolja, vagy csak kellemesen akarja magát érezni egy csinos, okos nővel?

csak kíváncsiságból kérdezem...


2014. aug. 31. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Csinos oké de h okos ???? Hát ezt nem tudjuk ...


Am én nem engedem h meghívjon első randin ... Sőt a 2-3on sem amit iszik eszek magam fizetem

2014. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az attol fugg: ha evente 5 millat vagy kevesebbet keres, akkor komolyan gondoolja es total hulye ha meg 10-100 milliokat akkor mindegy mit gondol, mert barmikor megteheti massal is
2014. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Mennyit költök a barátnőmre?

Őszintén bevallom: nem szoktam erről nyilvántartást vezetni.

Mit várok el ezért cserébe?

Semmit. Szerelemből és szeretetből adom, amit adok, nem azért, mert "várok valamit cserébe".

Szerintem azt, hogy mennyire gondolja komolyan, nem az elköltött pénz határozza meg.

Meg mondjuk pár hónap alatt 2 millió egy kicsit extrémen túlzás szerintem.

2014. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Eddig mindig fele-felében fizettem a pasikkal, de az új barátom sokkal többet keres és idősebb is (8 évvel), így ő nem engedi, mert értelmetlen lenne. Néha én fizetem mindkettőnk pizzáját vagy ilyesmi, de mozikat, belépőket, italozást ő fizeti.


26l

2014. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintem az a normális ha az első randikon a pasik meghívják a nőket, mert így illik, utána meg ahogy alakul.


Ismerek egy két fiatal lányt (akik szépek és okosak is, jogi, orvosi egyetem) és arról álmodoznak hogy majd ezek az 50-es pasik elveszik őket, és egész életükben nem kell semmit csinálniuk.

2014. aug. 31. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Vicces, mert van olyan "barátnőm", akire elég sokat költök, pedig nem volt és nem is lesz semmi közöttünk. Egyszerűen csak próbálom elindítani, ha már egyszer úgy alakult az élete, hogy 0-n van. (persze nem bundákat, kocsit veszek neki).

Legjobb lenne megkérdezni, hogy mik a szándékai. Nameg hogy mennyiből gazdálkodik. Mindenesetre nálam egy komoly kapcsolatnál nem a bunda az, amit megígérek, hanem az, hogy biztonságba érezze magát a Nő :)

2014. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Orvosi egyetem, és nem akar dolgozni? Ez a kettő így üti egymást, hisz az orvos tenni akar másokért, nem pedig otthon nézni valamelyik argentin szappanoperát :)
2014. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy mennek a dolgok, de szerintem magánrendelőt nyitni nem mindenkinek sikerül.

ha én orvos lennék, és lenne egy férfi aki eltart (persze szeretnénk egymást), akkor biztos nem dolgoznék havi 1 kilóért valami állami rendelőben, hanem inkább segítene, pl egy befektetéssel és onnan meg dőlne a pénz :D

2014. aug. 31. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Szüleim orvosok, és ők hivatásként tekintenek a szakmájukra. Mindig azt mondták, hogyha megnyernék a lottót, akkor is tovább dolgoznának, de hobbiból és nem idegeskednének azon, hogy most kevesebb lett a kártyájuk a körzetben, mert a Mari néni besértődött, hogy nem írt fel egy olyan gyógyszert, ami nem jár neki, ezért átment egy másik orvoshoz, aki szó nélkül felírja, mert leszarja, hogy esetleg jogszabály ellenes. A kevesebb kártya, kevesebb fizetés és most se keresnek túl sokat, pedig lassan 30 éve dolgoznak...


Szóval lehet okosak azok a nők, akiket ismersz, viszont eszük az nincs, mert egy értelmes nő nem elégszik meg azzal, hogy csak otthon ül és nem csinál semmit, főleg ha hivatás tudattal rendelkező szakmát választott.


De a kérdésre válaszolva lány vagyok ugyan, de első randin általában a pasi fizetett eddig, mert általában ő hívott meg, viszont ha volt második alkalom ragaszkodtam hozzá, hogy én fizetek, utána következő alkalmakkor pedig vagy felesben vagy ugyanez a visszahívásos rendszer működött.


Viszont melyik az a barom pasi, aki közel 2 millát költ egy nőre pár hónap ismeretség alatt és télre bundát ígér? Ha megteheti, akkor nem biztos, hogy komolyan gondolja, ha viszont lenne jobb helye is a pénznek, akkor simán barom.


Egyébként én átlagos keresetűként nem költök kiemelkedően a barátomra és viszont se. Néha meglepem egy tábla csokival vagy sütök neki valamit, de inkább ünnepekre kap valami nagyobbat. Mondjuk együttélünk, így egy halom dolgot nem számolok költésnek, mert mondhatni közös kasszán vagyunk. Én virágot kapok tőle általában ha nincs különleges alkalom, de akkor is cserepest, mert tudja, hogy azt jobban szeretem és egyre tovább tudom őket életben tartani... :D

2014. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Én első randin elvárom, hogy a pasi fizessen, mert ez egy alap dolog szerintem. Utána ragaszkodom ahhoz hogy én fizessek ha van második randi. Utána gyakorlatilag vagy felváltva, vagy felesben megy.

Bár egy eset volt, amikor első randin nekem kellett fizetnem, mert a pasi elkésett...utána a második randin ő fizetett.


2 millát költeni pár hónap alatt marhaság.


Mi a férjemmel közös kasszán vagyunk. Mindketten teszünk le pénzt az asztalra. Szoktunk egymásra költeni. Én inkább sütiket, édességeket csinálok a férjemnek mert nagyon édesszájú. Férfinapra és szülinapra is édességet kap.

Ő pedig nőnapra plüss virágot vesz nekem (én kértem ezt, mert maradandó), a cserepes virágok nálam szomjan halnak....szóval nincs helye itthon. Szülinapra sütit süt nekem.

Illetve havonta kb 5000 forintért kapok könyveket tőle. Ennek nagy része közös is mert 95 %-ban ugyanazokat az írókat szeretjük. Én plusz 3 szerzővel olvasok többet mint ő.

Néha néha szoktunk venni gyorskaját is. Én kínait kapok, ő mekit. Ezt az veszi meg aki épp arra jár, és ilyenkor a másiknak is hoz haza. Ez kb 3 havonta van.


Étterembe évente 1 alkalommal megyünk, az is a közös kasszából megy, de ő fizeti ki. Ugyanez az évi 1 mozinál is. Kb ennyi.

2014. szept. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!