Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kérjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kérjek egy csókért cserébe?

Figyelt kérdés
Sziasztok,van egy srác akivel smároltam,és úgymond egy női nagyláncos képért cserébe(persze mindketten akartuk,csak ez volt a kiváltó ok) és most megént megbeszéltük,hogy mikor talizunk megtesz valami próbatételt egy csókért,de nem tudom mit találjak ki.Bármi normális jöhet,mert mindenben benne van,de én még a szex-et pár randi után még nem szeretném,szóval azt hanyagoljátok.köszi előre is:)

2015. jan. 5. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy ezrest.
2015. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de az nem próbatétel,és nincs szükségem pénzre
2015. jan. 5. 23:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennyire szánalmas a srác, hogy a csókért is fizetnie kell?!
2015. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem szánalmas,sőt tök cuki,és nem kell fizessen semmiért,csak ezáltal szeretnék vinni egy kis játékosságot a randizásba
2015. jan. 5. 23:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Legyen mondjuk az, hogy egy általad választott emberhez menjen oda ás mondja neki azt, hogy "Kedvelem a (ide a te neved jön) és nagyon szép és okos. Mit szól hozzá?" :)

Ha gondolod, még mást is mondathatsz vele. :D

2015. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nyúljon a bugyidba (az még nem szex)
2015. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi 5-ös kommentelő,ez egy jó ötlet,de ha még van valami ötleted szivesen várom :)

#6- semmi intimet nem szeretnék még,hisz még csak most ismerkedünk és nem akarom,hogy talán a szex és a hozzá tartozó dolgok miatt legyen velem

2015. jan. 5. 23:20
 8/12 anonim ***** válasza:

igazából jópofa, hogy így gondolod. :) ( #6 vagyok )

nézzetek valami filmet ami érdekel titeket és ha elhangzik egy előre megbeszélt szó, akkor mehet. Olyat válasszatok amit még nem láttatok és lehetőleg ne egy latin kifejezést :D

2015. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi,ez már egy sokkal jobb ötlet :)
2015. jan. 7. 20:35
 10/12 anonim ***** válasza:
tudok én ha akarok ;)
2015. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!