Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kérjek a kiszemeltemtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérjek a kiszemeltemtől egy szívességemért cserébe?

Figyelt kérdés

Van egy fiúismerősöm, akivel egyelőre az ismerkedős, találkozgatós stádiumban vagyunk (párszor találkoztunk még csak). Segítettem neki valami apróságban és mondta, hogy kérhetek amit akarok, gondolkozzak rajta, h mi legyen az. :D Persze nem kérnék semmit, de jó lenne ha valami olyat tudnék kérni, ami segítségével alakulna köztünk a dolog. Fordított esetben ő szerintem egy puszit kérne, de én lány vagyok, meg félénk is, tehát ez kilőve.:D Esetleg még azt lehetne h vigyen el moziba cserébe, de nem szeretnék drága dolgot kérni tőle... Valami ötlet?

19/L


2014. jún. 15. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy menjetek el sétálni vagy hasonló. A lényeg hogy beszélgetni tudjatok (moziban azt úgysem lehet nagyon).
2014. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Petyka1 válasza:
Azt csinálsz amit akarsz... :-/
2014. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Térj a lényegre és szexet kérj...
2014. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!