Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után hívjam randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hívjam randira?

Figyelt kérdés
neten ismertem meg kb egy hete.beszélgettünk pár órát azóta.mikor hívjam randira hogy ne tartson túl nyomulósnak de túl sokat se várassam?
2014. dec. 25. 22:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
21 vagyok nemsoká 22. egynek? több százzal ismerkedtem már.még semmi komoly nem lett.6év alatt.teszek rájuk nem pazarlom ezekre az időm.tehetnek egy szívességet...
2014. dec. 26. 16:33
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Válaszodból következtetek arra, hogy csalódtál bennük! Nem találtál megfelelőt! Nem szabad feladni! Megfelelő öltözködéssel, önbizalommal, sokat el lehet érni!
2014. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
kösz ez szépen hangzik.de ennyi év után elegem van.nem is létezik megfelelő!és nem azért mert én volnék túl igényes az tuti.legfeljebb nem lesz komoly kapcsolatom.azt tanácsolták próbálkozzam indonéziában ott normálisabb lányok vannak.na lehet majd ezt is teszem.
2014. dec. 27. 19:01
 14/20 anonim ***** válasza:
Miért pont Indozéniában?
2014. dec. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
ott állítólag teljesen más a lányok mentalitása,hozzá állása a dolgokhoz.nem tudhatom nem voltam még ott soha.de volt akinek bejött.még újságban is olvastam,volt aki kiment megismerkedtek összeházasodtak egy év után most ott élnek.itthon meg csak egy rakás hazug ribi van ez biztos.ha ennyi év alatt nem sikerült itthon párt találni ezután se fog.
2014. dec. 28. 16:37
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne add fel itthon sem! Nem kell olyan messzire menni? Fővárosi vagy?
2014. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nem.győr moson sopron megyei
2014. dec. 28. 18:28
 18/20 anonim válasza:
100%
Keresd fel a barátját és küldd el neki a beszélgetéseket.
2015. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18. Miért? Min változtatna? Javaslom Győrben a discot, ott lehet ismerkedni.
2015. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Megszabadítana egy mit sem sejtő srácot egy szemét csajtól?
2015. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!