Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után hívjam randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hívjam randira?

Figyelt kérdés
neten ismertem meg kb egy hete.beszélgettünk pár órát azóta.mikor hívjam randira hogy ne tartson túl nyomulósnak de túl sokat se várassam?
2014. dec. 25. 22:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egy hete beszélgettetek,és azóta? Írtál neki? Írt neked? Amikor beszéltetek,ő tett fel neked kérdéseket?
2014. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%

Képküldés megvolt ? Sokat beszéltetek ?

Szerintem várj még vele 1-2 hetet ha tényleg komolyan gondolod.

2014. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
persze többször beszéltünk.lehet elírtam képküldés is megvolt
2014. dec. 25. 22:29
 4/20 A kérdező kommentje:
én is ő is kérdezett.mondta azt is hogy meg szeretne ismerni.
2014. dec. 25. 22:30
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A randira hívást ne nyomulásként fogd fel, hanem úgy, hogy nyílt, nem sunyi srác felvállalja azt, hogy egy lányhoz férfiként akar közeledni, nem csak haverkodni akar vele. Szervezz elsőre "sportrandit", korizás erre a legjobb, ha van a közeletekben jégpálya.
2014. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

pálya az van de én még életemben nem voltam.talán nem elötte kéne összetörnöm magam:)

én nem nyomulásként fogom fel de nem tudhatom mit gondol a másik fél.nem szeretném ha amiatt romlana a rólam alkotott képe mert túl korán hívom el.viszont másrészről az igaz hogy személyes találkozásnál pl ha az utcán szólítom le akkor ilyen probléma nem merülhet fel.

2014. dec. 25. 23:11
 7/20 Domovoy ***** válasza:

Ha jó a csevegés, és a képcsere sem volt rá negatív hatással, akkor nem érdemes túlzottan soká várni.

Én múltkor 3 hónapig látatlanban chateltem egy lánnyal, szerveztünk végre egy találkát mindkettőnknek megfelelő időpontban - vehetjük "vakrandinak" -, de aztán számomra annyira nem volt megnyerő, hogy többet akarjak tőle. De továbbra is beszélgetünk, mert nekem nem az volt a célom hogy becsajozzak.

2014. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ha randira hívod, akkor a lány tudni fogja, hogy többet akarsz tőle, nem csak neten időnkénti beszélgetést. Egy randira hívás csak annyit jelent, hogy tetszik neked a lány (amit már ovisként simán felvállaltam), még ha nagyon bele is vagy zúgva, érzelmeidet csak fokozatosan adagold neki, csajoknak az tud ijesztő lenné, ha rögtön halálos szerelemmel kezdi őket üldözni egy srác.


Hívd gyorsan randira, azzal csak rabolnád az idejét, ha első személyes találkozást elhúznád, mert ott simán kiderülhet az is, hogy valami miatt nem jössz be neki.

2014. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat.kiderült hogy barátja van.de azért húzza az agyam.szép.az életbe nem közeledem többet senkihez sem.
2014. dec. 26. 14:28
 10/20 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező! Hány éves vagy? Miért ne közelednél legközelebb más lányhoz?

Mert egy idióta lánynak barátja van?

2014. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!