Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el egy randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el egy randira?

Figyelt kérdés
16/L Van egy fiú aki tetszik (osztálytársam). Neki is tetszem szerintem (legalábbis a barátai szerint és kedvesebb is velem mint eddig). Csak az a baj, hogy ő állandóan a haverjaival van, már felajánlotta egy párszor, hogy hazakísér, de akkor meg az én barátnőim mondták hogy velünk jön már. Mert senki sem tud róla, hogy nekem tetszik, ugyanis nálunk ez egész nap téma lenne. Már így is az esküvőnket tervezik... Mit csináljak, hogy legalább tudtára adjam, hogy tetszik, vagy hívjam el valahova???

2014. nov. 14. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen irigy barátnőid vannak...?

Máskor mondd azt a srácnak h hazakísérhet. Irj rá facen.

2014. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy szerintem nekik is ez a fiú tetszik, mellesleg nem egy facebook-ozós fajta, van feceja de soha sincs fent.
2014. nov. 14. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen barátnőid vannak akkor már ellenségekre nincs is szükséged. :)

Egyébként mondjad nyugodtan a srácnak,hogy örülnél ha hazakísérne,biztosan nem utasítana el.Utána meg már könnyebb.

2014. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd át magadhoz, hogy tanuljatok együtt. Bár tudom hogy tanulni manapság már ciki, de jókat lehet beszélgetni is közben :)
2014. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még annyi, hogy ő ilyen otthon ülős fajta és csak a törit szereti, én meg nem csípem a törit, én is 5-ös vagyok belőle, de ő tényleg keni vágja, a többi meg nem nagyon érdekli.
2014. nov. 14. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!