Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova hivjam randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hivjam randira?

Figyelt kérdés
Facebookonuzengettunk csak, szoval igazan meg nem ismertem meg, gondoltam elhivnam egy talalkara, de hat ha akadna vmi jobb konkretum, minthogy "tali?", van vmi jo program vagy otlet erre konkretumnak?

2014. nov. 18. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A talinál nincs jobb konkrétum.

Vagy ráhajtasz kertelés nélkül, vagy barik lesztek.

2014. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jo, csak a lenyeg, hogy nem csak annyi, hogy "tali", hanem hogy ez vagy az. Nem csak egy "ures randira hivas", hanem vmi erdekes program. Vagy minel inkabb erdekes, annal inkabb barati talinak fogja venni? A lenyeg, nem ismerjuk egymast regota, annyira nem is biztos, hogy jol alakul, gondoltam nincs mit veszteni, de akkor mar hat ha vmi jobb randihivassal tobbet lehet kihozni belole
2014. nov. 18. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!