Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért pont nem az szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont nem az szereti viszont az embert, akire vágyik?

Figyelt kérdés
teljesen megfogott sajnos, és (bár szeret mint barátot), nem szeretne velem összejönni. Szerintetek lehetséges, hogy az érzései idővel megváltoznak? Nagyon jól megértjük egymást, és nem is vagyok egy nagyon csúnya valaki, szóval lehet, hogy egyszercsak Ő is rájön, hogy én vagyok élete nője? vagy tök kilátástalan?
2008. aug. 6. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem nem kilátástalan:)Biztos sok olyat hallottál már hogy csak barátok voltak és egyszer rájöttek hogy szeretik egymást:)..Énis voltam ugyanebbe a helyzetbe..sőt most vagyok is:D...figyelj..értsd meg hogy ő így döntött..tudom nehéz de el kell tudni fogadni:)..Legyetek barátok úgy ahogy eddig beszélgessetek és majd meglátjátok hogy alakul;)..Remélem összejön!Sok sikert!:)

Puszi

2008. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana megtudnod azt sem, hogy pontosan miért is nem akar összejönni veled, és hogy mire is vágyik igazán, milyen nőt/lányt szeretne (amivel _egyáltalán_ nem azt mondom, hogy tedd magad olyanná, mert abból hosszú távon semmi jó nem sül ki, csak érdemes lehet tudni, tájékozódás végett), és miért is, vágyik-e egyáltalán komoly kapcsolatra, vagy csak flörtölgetni akar egyelőre... Neked sem árt, ha tudod, hogy valóban megfelelő partner lenne-e melléd hosszú távra. Mennyire ismered például a "sötét oldalát"?
2008. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:) hát a sötét oldalában már volt részem... de azt hiszem úgy szeretem, ahogy van :)

Asszem a gond az, hogy egy szupernőies valakire vágyik. Én sem vagyok nőietlen, de mindíg magam adom, akkor is, ha ez épp nem illik bele a szupernő sémájába. Szerintem még nem jött rá, hogy nem egy 175cmes bombázó tenné boldoggá, hanem egy olyasvalaki, aki megérti, egy hullámhosszon van vele, és elfogadja úgy, ahogy van...

2008. aug. 6. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Aranyos és fájdalmas kérdés is egyben. Biztos nagyon rossz lehet most neked, de átérzem a helyzetedet. Másfél évig vártam egy srácra, amíg Ő több lányt is "elfogyasztott". Addig a barátja voltam, mindig mellette álltam, mindenben támogattam (még ha egyes helyzetekben nehezemre is esett)... szerintem próbáld meg Te is ezt tenni, és lehet, hogy idővel beléd szeret. Mert hidd el nekem, lehetséges!

(Nálunk lehet, hogy most ez a helyzet, szóval drukkolj!) :) ;)

És sok sikert! Én úgy gondolom, hogy csak idő kérdése az egész. :) Legalább nemcsak egy egyszerű fellángolás lesz egy elképzelt személybe, hanem előtte jobban megismer, és tényleg Beléd fog belédszeretni. Ha érted mire célzok! :)

2008. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!