Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szereti minden nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti minden nő a humorhiányos mérges arcú férfiakat?

Figyelt kérdés
Aki olyan hogy biztonságba érzik magukat mellette a nők.
2011. nov. 5. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
mert a nők buták !!!!
2011. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Smartguy86 ***** válasza:
72%

Miből gondolod, hogy ilyeneket szeretnek??? Az meg hogy jön a kérdéshez, hogy a csaj biztonságban érezheti magát? Még jó, hogy vágyik rá, hogy biztonságban érezze magát!


Egy érett férfi tudja, hogy mikor kell komolynak és mikor kell humorosnak lennie!

2011. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mert a humorhiányos mérges arcú férfiak 50-es karjuk van minimum és 2-t ütnek bárkibe már fekszik,ezért érzik a biztonságot
2011. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"humorhiányos, mérges arcú férfiak"

Köszi, nagyon jót röhögtem,ez aranyos :D:D:D Csak úgy elképzeltem, olyan jól van megfogalmazva!

(Nő vagyok és a párom kedves, humoros - néha már túlságosan is - és szép arcú :) )

2011. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cynic ***** válasza:
me sok bennük a tesztóóóó
2011. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neked azért ” humorhiányos,mérges arcú” a többi férfi,mert kevered a humorosat az idétlennel.te valahogy a második kategóriába tartozhatsz.;)
2011. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én páromat pont azért imádom, mert még a szemei is mosolyognak. De akármi van inkább én érzem úgy, hogy meg kell védenem őt, hogy vigyáznom kell rá, mert olyan kis aranyos és ezt sok nő nem bírja elviselni. Főleg azok akik nem csípik a gyerekeket.


20L


20L

2011. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"mert a humorhiányos mérges arcú férfiak 50-es karjuk van minimum és 2-t ütnek bárkibe már fekszik,ezért érzik a biztonságot"

-egy kis gázspré, sokkolo, két koppantás a viberával, esetleg egy AIKIDO dobás, és megfekszik a gorilla :)

2011. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!