Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi majd az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi majd az összes lány azt, hogy ő a világ közepe és értük élünk?

Figyelt kérdés
Tegnapra, estére megbeszéltünk egy találkozót (nem randit) egy lánnyal, egy vidéki Pünkösdölőn. De előre mondtam, hogy egész nap dolgozok, nem biztos, hogy el tudok menni. Éjfél előtt azért lenéztem, de sokan voltak, nem mentem be, van egy kisebbfajta agorafóbiám. Meg odafelé úton, a 10 km során majdnem elütöttem vagy 5 részeges embert, mert csúsztak-másztak az úton. Mondom ez nekem nem kell, nem mentem be és eljöttem haza aludni. Írt a csaj, hogy szedjem magamat össze, embereljem meg magamat, ha akarok valamit tőle valamit, mert akkor hagyjuk a dolgot. Én utána erre reagálva, finoman kiosztottam. Egyáltalán nem sértően. Hogy én bizony senkinek sem vagyok hajlandó megfelelni, csakis magamnak, meg egyébként is, ő keresett meg, hogy szimpatikus férfi vagyok neki, és ismerkedhetnénk. Most meg minta a dolog úgy tűnne, hogy kezd a női énje az eddigi jó stílusa után előjönni, és osztja az észt, hogy nekem meg kell felelnem az ő elvárásainak. Na, na álljon meg a menet, én mindig csak magamnak akarok megfelelni, soha senki másnak. Na jó, még a munkahelyemen akarok. Engem egy nő ne irányítgasson, szokjon hozzá, hogy én totál önfejű vagyok, azt csinálok, amit akarok. Igaz lehet 28 évesen, nem vagyok olyan helyzetben, hogy 7 éve se csók, sem párom nem volt, hogy válogathassak, de eddig amelyik nővel azóta randiztam, egy nek sem tetszett, hogy van önálló stílusom, egoista vagyok valamelyest, magamnak akarok csakis kizárólag megfelelni. Azóta ez a lány sem ír már, lehet megszokta, hogy odavannak érte a pasik és pincsiznek, de én csak a Teremtőmnek fogok behódolni. Mi lett a nőkkel? Vagy csak én futottam össze rossz lányokkal?
2014. jún. 8. 07:25
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Tapló vagy, és beképzelt....
2014. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

A 10 leggyakoribb válóok:

[link]

2014. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
9%
Mert sajnos annyira körbe vannak rajongva (ok nélkül), hogy azt képzelhetik, körülöttük forog a világ. És mert sajnos mindig lesz olyan hülye aki nyelv lógatva lohol utánuk, ezért támasztanak teljesíthetetlen elvárásokat. Amíg hatalmat adunk nekik, addig vissza is fognak élni vele.
2014. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
90%

Lássunk csak pár idézetet:

"Na, na álljon meg a menet, én mindig csak magamnak akarok megfelelni, soha senki másnak"


"Engem egy nő ne irányítgasson, szokjon hozzá, hogy én totál önfejű vagyok, azt csinálok, amit akarok."


"egoista vagyok valamelyest, magamnak akarok csakis kizárólag megfelelni"


"én csak a Teremtőmnek fogok behódolni"


Kérdező, ezek fényében TE HISZED MAGAD A VILÁG KÖZEPÉNEK, nem a lányok! És te vágod be a sértődött hisztit, ha megkérdőjelezik azt, hogy te lennél az univerzum közepe.

2014. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy Te elmentél, csak féltél bemenni? :/
2014. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
A történet alapján elég beképzelt vagy és még arra sem vetted a fáradtságot, hogy a randira elmenj (az nem derül ki legalább írtál-e neki, hogy "bocs közbejött valami, sajnálom, de szeretnék találkozni veled ekkor és itt"). Amit a lányokról írsz az rád vonatkozik, szerinted nekik kellene pitizniük érted.
2014. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

"Miért hiszi majd az összes lány azt, hogy ő a világ közepe és értük élünk?"


A leirasodbol az jon le eleg egyertelmuen, hogy te hiszed magadrol hogy a vilag kozepe vagy.


Nagy az arcod a semmire, ez az igazsag.

2014. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!