Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi majd az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi majd az összes lány azt, hogy ő a világ közepe és értük élünk?

Figyelt kérdés
Tegnapra, estére megbeszéltünk egy találkozót (nem randit) egy lánnyal, egy vidéki Pünkösdölőn. De előre mondtam, hogy egész nap dolgozok, nem biztos, hogy el tudok menni. Éjfél előtt azért lenéztem, de sokan voltak, nem mentem be, van egy kisebbfajta agorafóbiám. Meg odafelé úton, a 10 km során majdnem elütöttem vagy 5 részeges embert, mert csúsztak-másztak az úton. Mondom ez nekem nem kell, nem mentem be és eljöttem haza aludni. Írt a csaj, hogy szedjem magamat össze, embereljem meg magamat, ha akarok valamit tőle valamit, mert akkor hagyjuk a dolgot. Én utána erre reagálva, finoman kiosztottam. Egyáltalán nem sértően. Hogy én bizony senkinek sem vagyok hajlandó megfelelni, csakis magamnak, meg egyébként is, ő keresett meg, hogy szimpatikus férfi vagyok neki, és ismerkedhetnénk. Most meg minta a dolog úgy tűnne, hogy kezd a női énje az eddigi jó stílusa után előjönni, és osztja az észt, hogy nekem meg kell felelnem az ő elvárásainak. Na, na álljon meg a menet, én mindig csak magamnak akarok megfelelni, soha senki másnak. Na jó, még a munkahelyemen akarok. Engem egy nő ne irányítgasson, szokjon hozzá, hogy én totál önfejű vagyok, azt csinálok, amit akarok. Igaz lehet 28 évesen, nem vagyok olyan helyzetben, hogy 7 éve se csók, sem párom nem volt, hogy válogathassak, de eddig amelyik nővel azóta randiztam, egy nek sem tetszett, hogy van önálló stílusom, egoista vagyok valamelyest, magamnak akarok csakis kizárólag megfelelni. Azóta ez a lány sem ír már, lehet megszokta, hogy odavannak érte a pasik és pincsiznek, de én csak a Teremtőmnek fogok behódolni. Mi lett a nőkkel? Vagy csak én futottam össze rossz lányokkal?
2014. jún. 8. 07:25
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Ne általánosítsunk. Vannak lányok, akik képesek megérteni a független pasikat, és ne aggódj, előbb, vagy utóbb majd te is találsz egyet! Egyébként tényleg vannak nagyon kötődő személyek (férfiak, nők egyaránt), és én nőként szintén frászt szoktam kapni, szóval tudom miről beszélsz. Fontos a saját magunk szabadsága.
2014. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Ebből is látszik, hogy az a pasi, akit nem tudtok befolyásolni, megszelídíteni, kényetek kedvetek szerint formálni, az már nem kell. Szánalmas banda.
2014. jún. 8. 08:43
 13/47 A kérdező kommentje:
A végét, a szánalmas bandát, akinek nem inge...
2014. jún. 8. 08:43
 14/47 Rittina ***** válasza:
Persze, ez még nem kapcsolat csak randi. De ha már az elején így állsz hozzá a dolgokhoz, ne csodálkozz, hogy 7 éve egyedül vagy...
2014. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
30+ férfi, mellé ment taplókám :D
2014. jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Egy randin nem úgy fogok viselkedni, mint egy kapcsolatban. Így is tesztelem a nőt, hogy mennyit képes eltűrni. De a mai nők nem tudnak tűrni, mindent akarnak rögtön, ezért a válások háromnegyedét ők generálják. Nagy házat, jobb munkát akarnak a férjüknek (ha az nem is akar jobbat és többet keresni, mert a jelenlegin jól érzi magát), nagyobb autót stb. Ehhez nekik is tenni kellene, nem csak elvárni.
2014. jún. 8. 09:05
 17/47 anonim ***** válasza:
0%

Hogy jön a házasság ahhoz, hogy kutyába se veszed a másikat?

A válások oka pedig rendszerint a férfi, aki hűtlen/alkoholista/felelőtlen.

Rá lehet fogni a nőre, ahogy te teszed, de ezzel is csak azt bizonyítod, hogy felelőtlen vagy. Tényleg nem való neked kapcsolat. Hagyd békén a nőket. Tarts egy bejárót és néha járj el k**vázni, az kb a te szinted, de egy értelmes kapcsolatot, családot felejtsd el, nem való neked, nem vagy méltó hozzá, nem érdemled meg.

2014. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
Egyébként vannak fasza nőgyűlölő blogok a neten, felesleges volt kiírnod ezért egy kérdést, ott legalább mindenki mindennel egyetértene veled, csak azért mert +5 centivel több van rajtad. Az más kérdés, hogy IQ-ban viszont mennyivel kevesebb.
2014. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Van egy statisztika, hogy a válások háromnegyedéért a nők a felelősek, mert ráuntak a férjükre és már találtak mást. Na erre varrj gombot. Ja és ált nem a piálás stb a válóok, hanem hogy a pasi nem keers eleget, már nem néz ki olyan jól, ezért keres egy gazdagabb és jobban kinéző kandúrt. Mégis mit gondolsz, miért van az, hogy a válások nagy része után fura módon a nőknek pár nap vagy hét után van valakijük, a férfiak meg évek múltán is magányosak? Megmondom, az hogy a nő közben már melegítette a pitét valakivel.
2014. jún. 8. 09:11
 20/47 anonim ***** válasza:
45%

Linkeld azt a statisztikát, de ha nem hivatalos, akkor cseszheted.

A férfiak méginkább szeretnek másfelemenni, mert a nő ugye szül, változik az alakja, előfordul nem is kevésszer, hogy a férfi már a terhesség idején is másfele megy. Na erre varrj gombot.

Lehet itt dobálózni, mocskolódni, komolyan.

A tény az tény. Te egyedül vagy, mert nem vagy normális és ahogyan megnyilvánulsz itt, komolyan nem vagy méltó egy nő szeretetére, nemhogy még családod legyen. Nem érdemled meg.

2014. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!