Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi majd az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi majd az összes lány azt, hogy ő a világ közepe és értük élünk?

Figyelt kérdés
Tegnapra, estére megbeszéltünk egy találkozót (nem randit) egy lánnyal, egy vidéki Pünkösdölőn. De előre mondtam, hogy egész nap dolgozok, nem biztos, hogy el tudok menni. Éjfél előtt azért lenéztem, de sokan voltak, nem mentem be, van egy kisebbfajta agorafóbiám. Meg odafelé úton, a 10 km során majdnem elütöttem vagy 5 részeges embert, mert csúsztak-másztak az úton. Mondom ez nekem nem kell, nem mentem be és eljöttem haza aludni. Írt a csaj, hogy szedjem magamat össze, embereljem meg magamat, ha akarok valamit tőle valamit, mert akkor hagyjuk a dolgot. Én utána erre reagálva, finoman kiosztottam. Egyáltalán nem sértően. Hogy én bizony senkinek sem vagyok hajlandó megfelelni, csakis magamnak, meg egyébként is, ő keresett meg, hogy szimpatikus férfi vagyok neki, és ismerkedhetnénk. Most meg minta a dolog úgy tűnne, hogy kezd a női énje az eddigi jó stílusa után előjönni, és osztja az észt, hogy nekem meg kell felelnem az ő elvárásainak. Na, na álljon meg a menet, én mindig csak magamnak akarok megfelelni, soha senki másnak. Na jó, még a munkahelyemen akarok. Engem egy nő ne irányítgasson, szokjon hozzá, hogy én totál önfejű vagyok, azt csinálok, amit akarok. Igaz lehet 28 évesen, nem vagyok olyan helyzetben, hogy 7 éve se csók, sem párom nem volt, hogy válogathassak, de eddig amelyik nővel azóta randiztam, egy nek sem tetszett, hogy van önálló stílusom, egoista vagyok valamelyest, magamnak akarok csakis kizárólag megfelelni. Azóta ez a lány sem ír már, lehet megszokta, hogy odavannak érte a pasik és pincsiznek, de én csak a Teremtőmnek fogok behódolni. Mi lett a nőkkel? Vagy csak én futottam össze rossz lányokkal?
2014. jún. 8. 07:25
1 2 3 4 5
 1/47 Rittina ***** válasza:
100%

Nem kell általánosítani.

Egy kapcsolatban meg alkalmazkodni kell a másikhoz, néha lemondani erről-arról...

2014. jún. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Itt nem csak a nőkön van a hangsuj!
2014. jún. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Kapcsolat az más, de egy randi az nem kapcsolat.
2014. jún. 8. 07:43
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Odáig rendben van, hogy magadnak akarsz megfelelni. Az sem hiszem, hogy gond lenne, hogy egy találkozó nem jön össze. De azért annyit bárki megérdemel ebben a helyzetben, hogy smst írj, hogy fáradt vagy és majd máskor bepótoljátok. Aki ezt nem érti meg, arra tényleg kár az időt vesztegetni.


De nem szabad ennyire önfejűnek lenni, mert akkor a 7-dik magányos évet követi majd a 8-dik és így tovább... Az első pillanattól kezdve alkalmazkodni kell a másikhoz. Nyilván nem arról van szó, hogy dobd el önmagad és csak a másik létezzen. De ésszerű keretek között azért kell adni engedményeket.


Mondjuk adott esetben én inkább azt írtam volna a csaj helyében, hogy pihend ki magad és aludj jól. Ha én vagyok fáradt vagy nincs valamihez kedvem akkor én is elvárom, hogy megértsék, akkor vissza ugyanúgy működnie kell.


Szóval lényeg, hogy nem kell feladnod önmagad, de el kell fogadni, hogy bizony egy kapcsolat kialakítása sok erőfeszítést igényel. A megtartása meg még többet... :)


26N

2014. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
tapló vagy és büszke. nagy dicsőség! :D
2014. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
66%

1. Az amerikai filmek káros hatása, ahol mindig a férfinek kell pitiznie

2. A nők kivívták az egyenjogúságot de elvárják hogy a pasi úgy udvaroljon nekik mint valami Alehándró egy szappansorozatból. Ha bejön nekik egy pasi akkor cserkésszék be.(sokan csinálják)



Most lehet jönni azzal hogy a férfiak elpuhultak és beszariak de a nők is sokat változtak.


A legfőbb bűnös a MÉDIA. Mindenhol a felszínesség van

2014. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
38%
Isssstenem.... Te csak azért kezdtél ezzel a csajjal, mert van valami bajod az összessel (ez a kérdésből is kiderült) és végre egynek beolvashattál. Gratulálok! Mekkora jellem! Micsoda férfi!!!
2014. jún. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
75%
Sokat nem vesztett ez a lány ;)
2014. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nagyon, nekem mindig igazam van.
2014. jún. 8. 08:32
 10/47 anonim ***** válasza:
7 éve magányos vagy. Szerintem folytasd ezt így. Egyik nőnek sincs szüksége egy magadfajta senkiházi taplóra.
2014. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!