Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi majd az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi majd az összes lány azt, hogy ő a világ közepe és értük élünk?

Figyelt kérdés
Tegnapra, estére megbeszéltünk egy találkozót (nem randit) egy lánnyal, egy vidéki Pünkösdölőn. De előre mondtam, hogy egész nap dolgozok, nem biztos, hogy el tudok menni. Éjfél előtt azért lenéztem, de sokan voltak, nem mentem be, van egy kisebbfajta agorafóbiám. Meg odafelé úton, a 10 km során majdnem elütöttem vagy 5 részeges embert, mert csúsztak-másztak az úton. Mondom ez nekem nem kell, nem mentem be és eljöttem haza aludni. Írt a csaj, hogy szedjem magamat össze, embereljem meg magamat, ha akarok valamit tőle valamit, mert akkor hagyjuk a dolgot. Én utána erre reagálva, finoman kiosztottam. Egyáltalán nem sértően. Hogy én bizony senkinek sem vagyok hajlandó megfelelni, csakis magamnak, meg egyébként is, ő keresett meg, hogy szimpatikus férfi vagyok neki, és ismerkedhetnénk. Most meg minta a dolog úgy tűnne, hogy kezd a női énje az eddigi jó stílusa után előjönni, és osztja az észt, hogy nekem meg kell felelnem az ő elvárásainak. Na, na álljon meg a menet, én mindig csak magamnak akarok megfelelni, soha senki másnak. Na jó, még a munkahelyemen akarok. Engem egy nő ne irányítgasson, szokjon hozzá, hogy én totál önfejű vagyok, azt csinálok, amit akarok. Igaz lehet 28 évesen, nem vagyok olyan helyzetben, hogy 7 éve se csók, sem párom nem volt, hogy válogathassak, de eddig amelyik nővel azóta randiztam, egy nek sem tetszett, hogy van önálló stílusom, egoista vagyok valamelyest, magamnak akarok csakis kizárólag megfelelni. Azóta ez a lány sem ír már, lehet megszokta, hogy odavannak érte a pasik és pincsiznek, de én csak a Teremtőmnek fogok behódolni. Mi lett a nőkkel? Vagy csak én futottam össze rossz lányokkal?
2014. jún. 8. 07:25
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
2014. jún. 8. 10:36
 32/47 anonim ***** válasza:
Miért vergődsz még mindig itt, ha utálod a nőket?
2014. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Plusz az elején te hangoztattad, hogy randiról volt szó, nem kapcsolatról, most meg már a házassággal jössz.

Miért viselkedsz úgy, mint egy elmebeteg? Kezeltek már ezzel a bajoddal? Ha annyira gyűlölöd a nőket, miért foglalkozol velük?

2014. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
62%-os, szerintem nem gyűlöli a nőket csak nem tud velük mit kezdeni, fél tőlük... Egyebek... :(
2014. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Nem gyűlölöm a nőket, ellenben 62%-os te olyan stílusban oltasz itt a semmire fel, hogy már jelenteni fogom, ha nem hagyod abba.
2014. jún. 8. 10:58
 36/47 anonim ***** válasza:
több 62%os van!
2014. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

"Minden ötödik nő olyan családban nőtt fel, ahol az apja verte az anyját


A nőket érő erőszak elkövetői az esetek túlnyomó többségében partnerek vagy volt partnerek


A nők elleni erőszakos bűncselekmények 22 százalékát partnerük vagy volt partnerük követte el. A férfiakra vonatkozó hasonló adat 3 százalék volt.


A meggyilkolt nőknek több mint felét (volt) férjük vagy élettársuk ölte meg, Magyarországon a rendőrség adatai szerint pl. 2009-ben a megölt nők 51,2%-át (43 nőt), másik rendőrségi forrás szerint 76%-át (64 nőt) partnere ölte meg.


Magyarországon minden héten legalább egy nőt meggyilkol férje vagy volt férje, élettársa vagy volt élettársa, barátja vagy volt barátja.


A partnerük által megölt férfiak bírósági aktáiból az esetek 80 százalékában tudható, hogy a nő elkövetővé válását hosszan tartó súlyos feleségbántalmazás előzte meg a férfi részéről.


A nők 23 százaléka élt át legalább valamilyenfajta fizikai erőszakot jelenlegi vagy volt férfipartnere által. (Az adat konzervatív becslésű alsó érték.)


A testi erőszakot átélt nőket partnerük az esetek legkevesebb 7 százalékában szexuálisan is bántalmazta. (Az adat konzervatív becslésű alsó érték.)


A testi erőszakot megélt nők 55 százaléka, a szexuális erőszakot megélt nők 44 százaléka a támadás során súlyos sérüléseket szenvedett (zúzódások, ficamok, nyílt sebek, csonttörések, fej- és arcsérülések). A nők egyharmadának orvosi ellátásra volt szüksége a sérülései mértéke miatt.


A nők átlag 35 verést szenvednek el mielőtt segítségért fordulnak, és akkor átlag 5-12 intézménynél, szervezetnél, hatóságnál kérnek segítséget az erőszak megállítása érdekében, mielőtt hatékony segítséget kapnak vagy megölik őket vagy gyerekeiket.


A válást vagy szakítást követő időszakban a nőket érő erőszak gyakorisága és intenzitása jelentősen növekszik, a szakítási szándék bejelentésétől számított két évet a szakirodalom fokozott veszélysségű időszaknak tekinti. Ebben az időszakban sok nő a fenyegetésektől való jogos félelmében tér vissza a partneréhez.


A bántalmazást megélt nők 27 százaléka arról számol be, hogy partnere az erőszakkitörések során soha nem állt alkohol vagy drog hatása alatt.


A párkapcsolati erőszakot megélt nők más nőkhöz viszonyítva ötször olyan eséllyel esnek át vetélésen és abortuszon.


A párkapcsolatukban bántalmazást megélt nők ötször olyan gyakorisággal számolnak be depresszióról, mint nem bántalmazott társaik. Ha a kapcsolat még tart, a depresszió esélye 13-szoros.


A megegyezéses válások 90 százalékban a gyermekek az anyánál maradnak, ha azonban az apa pert indít, az esetek 40%-ában nála helyezik el a gyerekeket, miközben a bántalmazás kivizsgálására általában nem kerül sor (nem is kerülhet, hiszen a bírók többsége és igazságügyi szakértők nem képzettek a témában). Nemzetközi adatokból kiderül, hogy a peres gyerekelhelyezések túlnyomó többségének hátterében nőbántalmazás áll."

2014. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Nem a semmire oltalak. Kíváncsi vagyok, hogy ha ennyire a nők ellen vagy, még is miért toporzékolsz itt?
2014. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Baxdki ha vkivel megbeszélsz egy talit az a minimum h elmész a kur va életbe!!!
2014. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
90%
Miért csodálkozol, hogy nem kellesz senkinek, kérdező? A nő megtette a kellő lépést, megkeresett, mondta hogy szeretne megismerni. Ha te ezek után a kisujjadat sem mozdítod, még szép, hogy nem akar tőled semmit. Ki akar olyan embertől bármit is, aki nagyban tesz a másikra? Egy kapcsolat nem erről szól, sőt egy randi sem. Ha pedig már randin így viselkedsz, kapcsolat miért lenne bármiben is más? Nekem sem kéne iylen "férfi" aki még arar sem képes, hogy bármiféle érdeklődést kicsiholjon magából.
2014. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!