Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi majd az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi majd az összes lány azt, hogy ő a világ közepe és értük élünk?

Figyelt kérdés
Tegnapra, estére megbeszéltünk egy találkozót (nem randit) egy lánnyal, egy vidéki Pünkösdölőn. De előre mondtam, hogy egész nap dolgozok, nem biztos, hogy el tudok menni. Éjfél előtt azért lenéztem, de sokan voltak, nem mentem be, van egy kisebbfajta agorafóbiám. Meg odafelé úton, a 10 km során majdnem elütöttem vagy 5 részeges embert, mert csúsztak-másztak az úton. Mondom ez nekem nem kell, nem mentem be és eljöttem haza aludni. Írt a csaj, hogy szedjem magamat össze, embereljem meg magamat, ha akarok valamit tőle valamit, mert akkor hagyjuk a dolgot. Én utána erre reagálva, finoman kiosztottam. Egyáltalán nem sértően. Hogy én bizony senkinek sem vagyok hajlandó megfelelni, csakis magamnak, meg egyébként is, ő keresett meg, hogy szimpatikus férfi vagyok neki, és ismerkedhetnénk. Most meg minta a dolog úgy tűnne, hogy kezd a női énje az eddigi jó stílusa után előjönni, és osztja az észt, hogy nekem meg kell felelnem az ő elvárásainak. Na, na álljon meg a menet, én mindig csak magamnak akarok megfelelni, soha senki másnak. Na jó, még a munkahelyemen akarok. Engem egy nő ne irányítgasson, szokjon hozzá, hogy én totál önfejű vagyok, azt csinálok, amit akarok. Igaz lehet 28 évesen, nem vagyok olyan helyzetben, hogy 7 éve se csók, sem párom nem volt, hogy válogathassak, de eddig amelyik nővel azóta randiztam, egy nek sem tetszett, hogy van önálló stílusom, egoista vagyok valamelyest, magamnak akarok csakis kizárólag megfelelni. Azóta ez a lány sem ír már, lehet megszokta, hogy odavannak érte a pasik és pincsiznek, de én csak a Teremtőmnek fogok behódolni. Mi lett a nőkkel? Vagy csak én futottam össze rossz lányokkal?
2014. jún. 8. 07:25
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
,,Willard F. Harley, Miért hagyják el a nők a férfiakat című művében leírja, hogy amikor viszont a kiábrándult nők férjeit kérdezzük, ők egészen különbözően vélekednek feleségük boldogtalanságának okáról. Gyakran úgy érzik, hogy a nők elvárásai úgy általában, a feleségüké pedig különösen elrugaszkodtak a valóságtól. Úgy élik meg, hogy hatalmas erőfeszítéseket tesznek azért, hogy gondoskodjanak a család szükségleteiről és asszonyaik elvárásainak megfeleljenek, ugyanakkor ezekért a fáradozásaikért semmilyen elismerést nem kapnak. A legtöbbször azt érzik, hogy nagy nyomás nehezedik rájuk, hogy megfelelő anyagi hátteret biztosítsanak, gondoskodjanak gyermekeik és feleségük szükségleteiről. Testileg és lelkileg kimerültek, és ráadásul az a benyomásuk, hogy mindezekért cserébe nem kapnak semmit, csak kritikát, nyaggatást, követelőzést."
2014. jún. 8. 09:22
 22/47 anonim ***** válasza:
Azt írod teszteled a nőt, hogy mennyit képes eltűrni? Orvoshoz menj, ne randira. Meg is érdemled a sorsod már ne haragudj :(
2014. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Ez nem számít statisztikának, szóval igen, cseszheted.

Ahogy az életedet is. További kellemes egyedül létet. Tényleg ne randizz, fölösleges. Remélem van annyi eszed (bár már kiderült, hogy nincs), hogy nem bántasz fölöslegesen másokat.

2014. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Akit érdekel a cikk többi része, amiből a kérdező idézett:


[link]


Igen, ez egy női portál. :))))

2014. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Még véletlenül sem én írtam ki a kérdést, ha valaki ezzel gyanúsítana. Ezt vehetitek készpénznek. De én ezt nem csak itt, hanem könyvekben is olvastam. Mindkét nem mutogat a másikra, hogy ők a hibásak.

2014. jún. 8. 09:52
 26/47 anonim ***** válasza:
A válaszok jelentős része sem igazolja az állításaidat. Szóval ezt mindenképp buktad. De ha ennyire utálod a nőket, minek vergődsz még itt?
2014. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Nem igazolja, mert 80%-ban nők választok rá, ők meg ritkábban kezdik el azt mondani, hogy de caralakok a saját nemembe tartozó egyének legtöbbje. Nem de?
2014. jún. 8. 09:57
 28/47 anonim ***** válasza:

Miért, te mondanád? Gyerünk, írd le, mekkora felelőtlenek vagytok. Nekem van ezzel nem is kevés tapasztalatom. A férfi szereti megcsinálni a gyereket, de felelősséget már nem vállal érte. Semmilyen módon sem.


Erre várom a választ: Ha annyira utálod a nőket, miért vergődsz még itt?


(Így is úgy is egyedül fogsz megdögleni a hugyos pelenkádban.)

2014. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Minden ember egyedül döglik meg, ritka amikor egyszerre ugyanabban a minutumban hal meg az ember a párjával. ;)
2014. jún. 8. 10:07
 30/47 anonim ***** válasza:
51%
Miért vergődsz még mindig itt, ha annyira utálod a nőket?
2014. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!