Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más szerelmespárok is gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerelmespárok is gondolkodnak párcserében vagy közös szexben?

Figyelt kérdés
Nem olyan párokra gondolok, akik már 10.000 éve együtt vannak, unják egymást és így akarják feldobni a kapcsolatukat. Hanem olyan párokra, akik kifejezetten szerelmesek egymásba, de szeretnének másik szerelmespárral közösen játszadozni egy kicsit? (Prűd kommenteket nem kérek, például hogy "akik igazán szeretik egymást nem gondolkodnak ilyenen" - mert ez nem igaz.)

2014. márc. 12. 15:07
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam, azokat is, akik nem vágynak ilyenre de értelmes választ adtak. Kivéve a trollkodót.
2014. ápr. 27. 12:27
 22/24 anonim ***** válasza:

mi is voltunk nemrég Swinger klubban és őszintén szólva, már kezdünk egyre merészebb fantázia felé menni.

Elsőnek tudod a "csak egymással, és inkább csak nézelődünk", ami meg is volt, nem is kívántunk senki mást, inkább figyeltük a többieket és amikor olyan volt akkor elvonultunk "privátban" egy sarokba, ahol azért kukkolás is volt, de ezt a barátnőm nagyon nem bánta.

És jó volt, egy élmény volt, napokig ez volt a téma és beindító volt, de már gondolatban a másik lépés egy szimpatikus párral egy helyiségben csinálni egymás mellett, még mindig csak mi ketten, semmi tapi, de szerintem ha így haladna tovább, a következő lépés tapi lenne, utána orál, utána meg már szex is és azon találnánk magunkat, hogy nem is egymás miatt megyünk klubbozni. Úgyhogy veszélyes. Túl sok a hormon, túl elborúl az agy, és lehet boldogabbak vagyunk itthon, mint valaha is, de én pl félek, hogy nagyon rászokunk és annyira természetes lesz, hogy másokkal is csináljuk, hogy idősebb korunkra már csak így fogunk szexelni.

De tény, hogy ahogy írták is, én a másikat élő dildónak fogom fel, nem a másik személyre gerjedek, hanem mint egy élő szexjátékra.

És igen, kibírná a kapcsolatunk, sőt, lehet több lenne belőle, de még így hideg fejjel át kell gondolni, hogy akarunk e ilyen merészek lenni. Kicsit olyan mint a drog szerintem. A fűtől is nagyon jó a szex, de lehet már utána erősebbet akarsz amitől még jobb és így tovább.

2014. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 miguel987 válasza:
mi is szeretnénk kipróbálni a párrommal valaki aki benne van irjon köszi
2014. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 nagyatádi zsolt ***** válasza:

igen!

példatárba illő kapcsolatunk van a feleségemmel már 18 éve müködik tökéletesen.

és izgat a dolog bennüket is!

ja köszi a kiegészitést.mi se vagyunk kiváncsiak az irigy vagy rosz kapcsolatban élő emberek válaszára.

2014. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!