Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más szerelmespárok is gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerelmespárok is gondolkodnak párcserében vagy közös szexben?

Figyelt kérdés
Nem olyan párokra gondolok, akik már 10.000 éve együtt vannak, unják egymást és így akarják feldobni a kapcsolatukat. Hanem olyan párokra, akik kifejezetten szerelmesek egymásba, de szeretnének másik szerelmespárral közösen játszadozni egy kicsit? (Prűd kommenteket nem kérek, például hogy "akik igazán szeretik egymást nem gondolkodnak ilyenen" - mert ez nem igaz.)

2014. márc. 12. 15:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
szerelmesek soha nem vágynak erre. a birtoklás ösztönös
2014. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A fizikai érzékkielégítésnek megvan az a tulajdonsága, hogy egyre nagyobb inger kell ugyanolyan élményhez. Szomorú, ha erre a sorsra jut egy kapcsolat.
2014. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
`Nekünk a parommal mar volt reszünk parcsreben,egy swingerklubban, iszonyuan elveztük,es remeljük meg lesz szerencsenk sokszor ilyen elmenyben.
2014. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Mi is voltunk már lánnyal hármasban, fantasztikus élmény volt, erősítette a szerelmünket.
2014. ápr. 15. 14:50
 15/24 anonim ***** válasza:
Igen,nekünk is jo hatassal volt a kapcsolatunra,engem nagyon izgat ha massal latom,meg az ilyen parcserek is.
2014. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Tőlem nagyon távol áll a dolog...
2014. ápr. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
43%
Anyagcsere kéne nektek, nem párcsere.
2014. ápr. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én ugy gondolom mindenkiben felmerül ez, akármennyire szereted a másikat akkor is elgondolkozol azon h megdugnál mást ha meglátsz az utcán egy nőt férfit stb. Szóval gondolat megvan mindenkiben. Aki azt mondja nem az hazudik. Az hogy ebbe ki is megy bele az másik dolog:) Engem maga a párcsere nem, egy 3as felállás lány beszállóval igen mert lánnyal lenne a barátnőm meg az egymás előtti szex izgatna. Ennyi:)
2014. ápr. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
lehet velem velem van a baj...de én megbolondulnek, ha megtudnám, hogy a pasim más lánnyal volt...főleg, ha az a lány jobb is nálam...és tuti többet nem allnek szóba vele xd de lehet csak az én agyammal van a baj :)
2014. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Utolsó hát ez egy furcsa dolog, az én szerelmem is iszonyat féltékeny, de amikor egy lánnyal együtt voltunk, a féltékenység és a vágyak a szerelmet erősítette... Persze nagyon normálisan kell a fiúnak is hozzáállnia a helyzethez.
2014. ápr. 27. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!