Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek meg játsza magát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg játsza magát, vagy tényleg igazak az érzései?

Figyelt kérdés

Lassan két hónapja ismerjük egymást egy fiúval. A baj az hogy kb 300km re lakik. Csak Facebookon beszélgettünk, szeretne szemejesen is meg ismerni, azt állítja hogy bármit meg tenne értem, és ő komolyabbra akarja fordítani ezt a baratsagos dolgot. Ő azt mondta hogy nem zavarja a távolság. Mindig nagyon kedvesen es megértően beszél velem, azt is mondta hogy ha osszejonnenk nem engedne hogy bárki is kozenk álljon, mostanaban sokat mondja hogy hiányzik neki, es hogy sokat gondol rám, és szeretne hogy mar első találkozásnál együtt legyünk. Olyan kapcsolatot szeretne ahol meg van a bizalom, és rajta kívül ne létezzen más a csaj számára. Szerintetek tenyleg ilyen a felfogása, es tenyleg oszinten gondolja ezt a dolgot,vagy csak meg jatsza magat vagx csak a szexre megy,vagyvan-e értelme bele menjek ebbe a táv kapcsolatba.


17 lány vagyok ő meg 18.



2014. febr. 19. 08:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem engednék, és nem adnak oda magam csak azert mert a zsebpenzet a vonat jegyre költötte, és ajándékot vesz. Ha igazan meg akarna ismerni akkor el fogadna hogy nem fekszek le vele az első randinal, es várjon amig én is ugy érzem hogy meg érdemli hogy oda adjam neki magam. Miert játszanak olyat ahol csak nekem van veszíteni valóm..
2014. febr. 19. 10:20
 12/14 A kérdező kommentje:
Adnám*
2014. febr. 19. 10:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy a szexre pályázik. De még ha nem így lenne, a távolság akkor is megölné a kapcsolatotokat.
2014. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a dolgot ne vedd komolyan, mert ha máskor is így írsz, semmit sem ért abból, amit hadoválsz, csak dugni akar.
2014. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!