Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek meg játsza magát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg játsza magát, vagy tényleg igazak az érzései?

Figyelt kérdés

Lassan két hónapja ismerjük egymást egy fiúval. A baj az hogy kb 300km re lakik. Csak Facebookon beszélgettünk, szeretne szemejesen is meg ismerni, azt állítja hogy bármit meg tenne értem, és ő komolyabbra akarja fordítani ezt a baratsagos dolgot. Ő azt mondta hogy nem zavarja a távolság. Mindig nagyon kedvesen es megértően beszél velem, azt is mondta hogy ha osszejonnenk nem engedne hogy bárki is kozenk álljon, mostanaban sokat mondja hogy hiányzik neki, es hogy sokat gondol rám, és szeretne hogy mar első találkozásnál együtt legyünk. Olyan kapcsolatot szeretne ahol meg van a bizalom, és rajta kívül ne létezzen más a csaj számára. Szerintetek tenyleg ilyen a felfogása, es tenyleg oszinten gondolja ezt a dolgot,vagy csak meg jatsza magat vagx csak a szexre megy,vagyvan-e értelme bele menjek ebbe a táv kapcsolatba.


17 lány vagyok ő meg 18.



2014. febr. 19. 08:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hiányzok*
2014. febr. 19. 08:45
 2/14 Lapika ***** válasza:

Szia!

17-18 évesen már lehet belőle akármi.

De annyira ne ugorj bele. Interneten gyakran vannak ilyen "netlovagok" akik lehozzák neked a csillagokat is az égről ameddig nem kell kimozdulni a monitor elől. Nagyon gyakori eset bár talán 18 évesen már nem ez motiválja. Óvatosan kezeld az ügyet és szerintem ne nagyon kapkodj el semmit.

Ha lehetőségetek van találkozzatok.

Személyes találkozás nélkül nehéz megismerni a másikat.

Barátnőm nagyon hasonló helyzetben volt.

Volt neki egy facebook kapcsolat és én.

Ne hagyd magad átveretni sokszor akkor nem lehet baj.

Ha érdekel valami akkor írj bátran. Figyelek.

2014. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lapika ***** válasza:

Juj és még valami.

Ha ilyen "magának való" a srác. (bocsánat a baltával faragott fogalmazásért)

Tehát sokat lóg a közösségi oldalon nem nagyon vannak valós kapcsolatai a külvilággal.

Akkor nagyon könnyen túlreagálhatja a dolgot.

Egy egyszerű szimpátiát nagyon könnyen vonzódásnak élhet meg.

19/f

2014. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A kérdés inkább az, hogy te mit gondolsz.Tegyük fel, hogy találkoztok egy hétvégére.Valószínű tetszik neked a srác, és lehet lefeküdnétek egymással.Minden jó volt, és a jelenléte visszaigazolta azt amilyennek tűnt a beszélgetéseitek alapján.A távolság miatt viszont nem tudnátok egymást annyira boldoggá tenni mint amennyire szeretnétek.Megint eljönne, de a szex már nem lenne elég.Mert lassan csak a "kihasználtság" érzetét keltené.Hiányozna a jelenléte.

Egyértelmű, hogy le akar veled feküdni.Az, hogy igazak-e az

érzései könnyen kiderülhet.Találkozzatok, de no szex.És kiderül mennyire igazak az érzései.Mint ahogyan az is kiderül, vajon találkoztok-e.

2014. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bocs, de aki első találkozáskor már szexet vár tőled, az nem tisztel, hanem könnyű nőként kezel. Rendesebb lánynak ügyelnie kell a méltóságra, és még akkor is lassítja a srácot, ha nagyon kívánja. Nekem komolyabb kapcsolatom, mostanit is beleértve, csak olyan csajokkal volt, akik ügyeltek méltóságukra. Többel szóba is jött később, hogy nekik is vissza kellett fogniuk magukat, amikor az elején fékeztek, de nem akartak könnyűvérűnek tűnni és kitartásomat azért is tesztelték, hogy szándékaim komolyságáról megbizonyosodjanak.


Csókot első randin, tapit a másodikon rendes lány is megengedhet, de a Te korodban még szerintem az első ágyba bújással érdemes jó-pár randit és hetet várni, és akkor sem fullos szexet tervezni, csak pettinget. Ez azért is jó, mert ha akkor érzed, hogy valami miatt mégsem kell neked a srác, akkor egy kis kézimunkával lerendezed, többet nem találkozol vele, és akkor nem érzed úgy hogy túl sokat adtál magadból arra érdemtelennek.

2014. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lapika ***** válasza:

@ ma 09:33

Jó gondolat.

Nekem a volt elektrotechnika tanárom mondta.

Egy srác minél hamarabb kapja meg a telót.

Annál hamarabb unja meg a telót.


(2.kommentelő vagyok)

2014. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok még, és mondtam is neki hogy nem vagyok olyan aki első randinal agyba szeretnek bukni egy pasival. Jah és nem csak a netvilagban el, sokszo jar ki a haverjaival bulizni, es mondta is hogy nehezen bízik meg a lanyokban mert mar sokan megcsaltak.
2014. febr. 19. 09:56
 8/14 Lapika ***** válasza:

Akkor kezdődjék a móka! :)

Ismerkedjetek meg.

Fizikai jelenlét nélkül kicsit nehezebb egy bizalmas bensőséges kapcsolatot kialakítani de simán lehetséges.

Csak ügyesen.

2014. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha mar elsore szexet akar, akkor sejtheted, mennyire komolyak az erzesei... ja, ott lent a gatyaban.

Ne engedd neki sokaig, ha tenyleg teged akar es szeret, akkor varjon, amig te jonak erzed.

2014. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"nem vagyok olyan aki első randinal agyba szeretnek bukni egy pasival"


Nem szeretnél, de adott esetben elgyengülnél az érzelmi zsarolástól?


Kb. ilyen dumának: hónapok óta más lánnyal nem volt kapcsolatom, csak rád gondoltam, fél napot utazok oda-vissza csak azért hogy veled tölthessem ezt a hétvégét, egész havi zsebpénzemet erre költöttem (6000-7000 Ft a vonatjegy, meg vesz neked illatszert és csokit), és Te ennyire nem bízol bennem...


A környezetedben nincsenek srácok, akikről látod hogy érdeklődnek irántad? Ha van, köztük olyan is, aki Neked szimpatikus, akkor inkább annak jelezd (mosollyal), hogy közeledhet Hozzád.

2014. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!