Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért játsza el hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játsza el hogy nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen egy jól kinéző lány, aki eljátsza, hogy nem érdeklem őt. Mondjuk én is eljátszom, hogy nem érdekel. Nagyon ritkán pillantok csak rá, csak úgy futólag. Viszont amikor rápillantok, akkor feltűnik hogy direkt más irányba bámul, kerüli a szemkontaktust velem. Pedig sosem zaklattam. Nem beszélgettünk soha. Mit lehet ebből az egészből kihozni?
2013. febr. 9. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy ápolatlan vagy és inkább néz kifele az ablakon, mint téged bámuljon! Nem hinném, hogy megjátszaná, hogy nem jössz be neki, inkább te nem veszed a lapot. Majd, ha kellemetlen helyzetbe hoz, akkor kapcsolsz.
2013. febr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy hogy kellemetlen helyzetbe? Miért kapcsolnék akkor?
2013. febr. 9. 00:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Kellemetlen helyzet = Viccnek veszed, hogy nem akar tőled semmit, bepróbálkozol és elküld a sovány malacnak a nemi szervére.:)
2013. febr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aham, mostmár belátom, hogy nem jövök be neki. Köszi a segítséget, hamar átládtod a szituációkat, ezt birom benned.

Ezentúl leteszek a gondolatról ,mert valóban nagyobb kategóriás csaj mint én, és az igazi alfák udvarolgatnak neki. Én sem vagyok csúnya, csak amolyan lányos vonásaim vannak, ezért szerintem nincs esélyem. Köszi még1szer.

2013. febr. 9. 01:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Én teljesen közömbös idegenekkel sem szemezek, már csak azért sem, hogy ne higgyenek zaklatónak.
2013. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja én sem szeretem túlzásba vinni, ha nem látom az érdeklődést a lányon, akkor nem is eröltetem. De ha nagyon bejön akkor akaratlanul is néznem kell :)
2013. febr. 9. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egy lánynak bejössz annak egyértelmű jelei lesznek. Ha már megfogalmazódik benned a kérdés, hogy bejössz neki vagy nem, akkor az már rossz jel.


Akinek bejössz az mosolyog rád, flörtölget veled, keresi a társaságod, érdeklődik felőled, kikéri a véleményed, stb.

2013. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!