Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem érdeklem őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem érdeklem őt?

Figyelt kérdés

Még karácsony előtt találkoztam egy pasival, akivel már vagy több mint egy éve levelezünk egy közösségi portálon, de még egyszer sem tudtunk találkozni, csak karácsony előtt. én ezt nem nevezném randinak, szerintem inkább csak egy találkozó volt, mint randi, Ő elhívott volna valahova, de mondtam neki, h nem kell meghívnia sehova. Aztán a találkozó végén mikor elköszöntünk egymástól, akkor csak megpuszilt és kész :( nem ölet meg, nem is azon volt, mikor sétáltunk, hogy megfogná a kezem, és találkozó végén nem kérte el a telefonszámomat sem :( Azt sem mondta hogy még szeretne velem találkozni.

Amikor másnap megnéztem h írt-e valamit, azt írta hogy nagyon örül hogy találkoztunk, ennyi írt csak, de most is ugyanúgy ír, mint azok előtt. A pasi 32éves én 19 vagyok


Szerintetek?

Mi lehet a baj?


2013. jan. 16. 19:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat ott a 4. sorban elgépeltem: "...nem ölel meg..."
2013. jan. 16. 19:43
 2/7 anonim ***** válasza:
örülnék neki inkább, lehet már felesége van és gyerekei, akikről te nem tudsz, vagy simán egy infantilis, ne haragudj, de csak a jó lehetőségeidet szalasztod el ilyen fiatalon
2013. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem szeretnék itt illuzió rombolásba fogni, de nagyon hasonló szituációban voltam kb. fél évvel ezelőtt. Az én történetemnek az lett a folytatása, hogy még néhányszor találkoztunk, jól éreztük magunkat, megtörtént az első csók, aztán se kép, se hang, s végül rá kellett jönnöm, hogy csak szédít, velem együtt még másokat is. Az, hogy miért és ebben mi a jó neki nem tudom a mai napig, mint ahogyan azt sem, hogy mi lett volna a ,,végső" célja ezzel a kapcsolat-félével.

22/l

2013. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem is akart velem találkozni, Én erőltettem annyira a dolgot... :(

De tudok tőle elszakadni, hogy már többet ne írjak neki, én ezt nem tudom megtenni... hiányozna nagyon :(

2013. jan. 16. 19:49
 5/7 anonim válasza:

Figyelj, most úgy érzed, hogy nem vagy képes rá, hogy hagyjad a francba az ilyen majmokat. És abból, amit írsz úgy gondolom, hogy sokat jelent a számodra, de minél tovább vársz (a semmire) annál rosszabb lesz, többet és tovább fogsz szenvedni miatta.

22/l

2013. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Képzeld már a tudtára adtam neki hogy nagyon kedvelem Őt és akadályoz abban hogy másokat megismerjek, de semmi, de Én is tudom hogy az lenne a legeslegjobb döntés ha befejeződne ez az egész beszélgetés. Este nem szokott írni, csak nappal, már ez is gyanús:(
2013. jan. 16. 20:13
 7/7 anonim válasza:

Továbbra is azt mondom, hogy ezt Neked kell letisztáznod és elsősorban magaddal. Vigyázz a szívedre, ha szükségét érzed nyugodtan írj üzenetet!

22/l

2013. jan. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!