Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyáltalán nem érdeklem, igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem érdeklem, igaz?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy van egy lány,akivel facen szoktam beszélni(tudom,ha vmi komolyat akarok akkor élőben),de mindig én írok rá és akkor jót beszélünk,viszont ő nem veszi a fáradtságot,hogy írjon...Nem kíváncsi rám,igaz? :(

2013. jan. 12. 01:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megeshet.
2013. jan. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem valószínű. Sajnálom, de velem is mindig ez van
2013. jan. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hát nem leng túl az érdeklődés jelzője az tuti.

ezentúl csak random üzenetet írj neki,aztán megnézed,hogyan reagál rá.

és ha mostantól számított 2 üzenet váltás után nem hajlandó randizni,akkor időpazarlás.

2013. jan. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, én is így gondoltam :(
2013. jan. 12. 01:07
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha folyton Te írsz rá, akkor nincs ideje rád írni, mert gondolom állandóan írsz neki... Várj egy hetet legalább, ha érdekled, keresni fog. Ha meg nem, akkor sorry...
2013. jan. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kb. 3-4 naponta írok neki,mert érdekel,hogy mi van vele( annak ellenére,hogy soha se lesz az enyém , de pl. tegnap is azt mondta,hogy ma írni fog, és a f@szt írt... :@
2013. jan. 12. 01:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondom várj egy hetet. Amúgy meg a lányokra mindig van aki ír...Van akinek nem is válaszolnak, úgyhogy nem reménytelen...
2013. jan. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
velem is ez van,csak itt én vagyok a lány,és a fiú nem ír soha,pedig egy csomót áradozott ott nekem,hogy milyen jó velem beszélni és bla bla..
2013. jan. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na ja! Nagyon szép,szóval tuti,hogy mindig egy csomó gyökérrel ír...egyszer régen majdnem jártunk...de még nem voltam elég érett hozzá.Mondjuk még most is gyerekes vagyok,de tudok komoly is lenni xD :D
2013. jan. 12. 01:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tudnál komoly lenni, nem itt tennél fel kérdéseket...
2013. jan. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!