Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tényleg érdeklem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg érdeklem vagy csak AZT akarja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem interneten egy sráccal,majdnem 1 hete beszélgetünk FB-on és e-maileket is küldünk egymásnak.Hétfőn randiztunk és nagyon jól elbeszélgettünk 2 órán keresztül egymással séta közben. Viszont nem egy prűd srác és nem félt előhozni a szex témát....és szeretné ha minél hamarabb elmennék hozzá főzne nekem vacsit,filmet néznénk és azt is mondta hogy annyira tetszek neki hogy megcélozhatnánk az ágyat. Nagyon tetszik a srác mert kedves,de félek hogy ha lefekszem vele akkor csak erre kellek neki....lehet hogy én gondolom rosszul..holnap lesz a 2. randink..normális hogy egy srác a 2. randi után már szexet akar...

2012. nov. 28. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"normális hogy egy srác a 2. randi után már szexet akar..."


Egy normális srác már az első randi előtt eljátszik a gondolattal hogy mi lenne ha... Amúgy sztem kicsit még húzd az időt, 1 hét az nem valami nagy ismeretség.

2012. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen.. Hány éves vagy?
2012. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Ha azt akarja, az sem baj, Végülis neked is jó, akkor meg minek játszani a nehezen bevehető várat.
2012. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok,a srác 29
2012. nov. 28. 15:38
 5/18 anonim ***** válasza:
Ohh, hát akkor nem a komoly kapcsolatra megy, ezt hasonló korú férfiként mondom.
2012. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szexet akar.

Ha benne vagy, hogy csak néhány éjszaka (az is lehet, hogy csak 1) az, amit eltöltötök együtt és utána vége szakad, akkor oké. De ha te többre vágysz és nincs kedved szexelni egy -félig-ismeretlen emberrel, akkor hagyd. Ne találkozz vele többet. Ha nem akarod hogy kihasználjanak jobb megszakítani már most a kapcsolatot. Attól függ hogy te mit akarsz.


Amúgy tipikus "csak szexre kellesz szöveg" a: Főzök neked, nézzünk meg egy filmet, nézd meg a bélyeg vagy akármilyen gyűjteményem... :S

Ez a férfi nem akar tőled mást csak az ágyába vinni.

2012. nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
De ezt nem kéne rossz dolognak beállítani, Tuti kielégítené a srác a kérdezőt.
2012. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ami azt illeti tök ellentmondás a srác,mert ahogy beszélgettem vele,nem nézném ki belőle,hogy csak arra kellek neki.....viszont furcsa ez a gyors tempó..
2012. nov. 28. 15:50
 9/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ismerd be, hogy nem lenne ellenedre a szex. NEM CIKI
2012. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem lenne ellenemre,de nem egy éjszakás kalandot akarok!!!
2012. nov. 28. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!