Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tényleg érdeklem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg érdeklem vagy csak AZT akarja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem interneten egy sráccal,majdnem 1 hete beszélgetünk FB-on és e-maileket is küldünk egymásnak.Hétfőn randiztunk és nagyon jól elbeszélgettünk 2 órán keresztül egymással séta közben. Viszont nem egy prűd srác és nem félt előhozni a szex témát....és szeretné ha minél hamarabb elmennék hozzá főzne nekem vacsit,filmet néznénk és azt is mondta hogy annyira tetszek neki hogy megcélozhatnánk az ágyat. Nagyon tetszik a srác mert kedves,de félek hogy ha lefekszem vele akkor csak erre kellek neki....lehet hogy én gondolom rosszul..holnap lesz a 2. randink..normális hogy egy srác a 2. randi után már szexet akar...

2012. nov. 28. 15:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat 1 éjszakával kezdődik, az életre szóló is. Ha esélyt se adsz magadnak, akkor lemaradhatsz róla.
2012. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nincs vesztenivalód, de komolyan.
2012. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

En ekkora korkülönbseggel csak dugni szeretnek ha mar az elejen felhozom a temat. Ha randizgatas lenne es huznam azert 1-2 hetig minimum a szexet akkor gondolnek komolyabb kapcsolatra, mert maga a csaj tetszik nem csak a teste.


Szerintem csak karora akar huzni nehanyszor, addig amig megadod neki amit szeretne, es ennyi. Ne varj tul sokat töle, mert összetöri a szived. De azt sem mondom, hogy hagyd ott, mert lehet neked is jo lesz az a par het torna. Felnött nö vagy, el tudod dönteni mi a jo, de az itt levö emberek többsege meg fogja mondani neked, hogy a srac csak szexet akar töled. Az, hogy ezt elfogadod vagy tagadod es a vegen összetörik a szived az mar csak rajtad fog mulni.

2012. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,megvárom a 2.randit és aztán majd kiderül ha úgy ítélem meg akkor hagyom....
2012. nov. 28. 20:02
 15/18 A kérdező kommentje:
Megvolt a 2. randi,moziba mentünk szinte alig beszélgetett velem,és a randi végén amikor odakísért a kocsimhoz megcsókolt (ami önmagában nem volt rossz...sőt tök jó volt) de annyira a szexre pályázik és amikor szóba hoztam,hogy ugye nem csak arra kellek akkor még neki állt följebb.....hogyan koptassam le?
2012. nov. 30. 20:43
 16/18 anonim ***** válasza:

hát ha már nem akar nagyon beszélni veled (és ennek ellenére nagyon nyomul) akkor tényleg baj van. (én ha minden tökéletesen megy max akkor kezdeményezek szexig, de akkor csajon is nagyon múlik)

Én ilyenkor inkább már többet beszélek mint kevesebbet, mert már felszabadultabb vagyok.

Hogy hogyan koptasd le?

Elég idős vagy, 100 dolgot össze fogsz tudni írni, az a nehéz, hogy lekoptatni úgy, hogy ne sértődjön meg, de ha szemét és csak le akar fektetni akkor megsértheted, mert megérdemli.

2012. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. dec. 2. 17:53
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért most már kíváncsiság végett: Lefeküdtetek?
2012. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!