Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A külsőm miatt nem érdeklem őket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőm miatt nem érdeklem őket?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy csúcs kinézetű pali, ez így megfelelő fogalmazás. Több kapcsolatom is volt, nagyon jó kajákat csinálok, néha takarítok is, ha valami elromlik azt megjavítom, jobbá teszem, jó partner vagyok az ágyban, viszont a külsőm miatt ezt nem sok lány fedezi fel bennem, mert kifejezetten nem akarnak megismerni. Ha valakivel összejöttem, az mindig haverkodásnak indult, aztán szép lassan megkívántak mert okosakat mondtam szépen, aztán az ágyban is lenyűgöztem őket. Az egyik ex barátnőm tegnap felhívott, és számon kérte rajtam (szabályosan ez történt), hogy az új pasija sokkal jóképűbb és izmosabb mint én, és mégis unatkozik mellette, és a szex megközelítőleg sem olyan jó, mint velem, és miért van ez? Pedig szebb, pedig jobb, pedig több pénze van, jobb ruhái, stb...

Erre igazából nem tudtam válaszolni, csak nevettem egy fél percig, aztán megköszöntem h hívott és rátettem.

Ez annyit jelent, hogy a lányok jóval kevesebb értékkel is beérik, ha egy pasi jóképű? Hosszú távon is jó nekik ez? Mert nekem nincs energiám meggyőzni őket, hogy velem jobban járnak. Érzik, de mégis inkább a jóképű kell.. Van olyan lány, aki az értékeket részesíti előnyben a küllemmel szemben?


2013. jan. 6. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
kort +képet fog kérni mindenki szval azt dobhatnál kommentben
2013. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nők státuszvadászok. Egy jobbképű pasival jobb mutatkozni, büszkén mutogathatják a barátnőiknek.. Titokban még lehet, hogy jobban is vonzódnak egy átlagosabb sráchoz, de inkább vannak a jobb külsejű/népszerűbb férfival, mert az számukra is magasabb szociális státuszt jelent.
2013. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van olyan lány csak nagyon Ritka! Sok sikert a keresgéléshez
2013. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Minden lánynak csak a külső számít sajnos.
2013. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, a hisz a férfiakat meg csak a személyiség érdekli. lolz


Egyébként az emberek nagy része retardáltan gondolkozik, azért nem talál senkit, nem a külseje miatt.

2013. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fake

Gondolom magadtól is rájöttél már, hogy a lányoknak mi kell, és hogy nem kíváncsiak a többi tulajdonságodra, ha az első teszten nem sikerül megfelelned.

Attól meg semmi nem fog változni, ha itt most 20an megerősítenek.

2013. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6!

Írhatnál erről egy pár sort akár privátban, hogy milyen tesztre gondolsz! Az az elsődleges problémám h 4 hónapnál nem volt hosszabb kapcsolatom, mert mindig szakítottak velem, ha egy jóképűbb pali bejött a képbe!

2013. jan. 6. 12:57
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 A férfiakat legalább érdekli a személyiség IS.
2013. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs, nem privizek pasikkal, max az autó-motor topicban.


A csajozás első és legfőbb szabálya: jól kell kinézni.

Ha ez nem megy, akkor erősen korlátozottak a lehetőségeid.

Ezek a szabályok, nem tudod megváltoztatni, és felesleges rinyálni miattuk, ha nem tetszik, nem kötelező részt venni a "játékban".

Mondjuk van 1% esélyed, te meg elégedetlenkedsz, mert egy tucat lány lepattintott.


Ha elhagynak, keresned kell egy újat. Érdemes úgy próbálkoznod, hogy az első benyomás rólad ne a külsőd legyen, hanem valami ami a személyiségedhez kapcsolódik.

2013. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

így van ahogy a 6 os mondja szerintem is, bár nem tény, de sejthető,hogy egy agymosó szöveg lett írva a kérdésre, ezzel "programozván" a közvéleményt, hogy az igényes, jó kiállású fickók mind csak lélekben üresek lehetnek, és a csúf ronda igénytelen kertitörpéket,akik mellesleg konyhatündérek, azokat KÖLL választani lányok, mert az a barátnő is még hívogatta. Hihető...

De nem így van. A kertitörpék és a menők közt is vannak rendes emberek meg lélekben hulladékok.

Nem kell a külső alapján gyártani az előítéleteket.

ÖSztönszerüen mindenkit, férfit, nőt is az igényes szép testű, jó megjelenésű, nemileg vonzó egyedek hozzák lázba, velük finom, kívánatos a szex is. A többi csak körítés.

Leszarják ,hogy mennyire vagy egy Gordon RAmsey, ha nem kívánják a farkadat.

2013. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!