Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért visel meg annyira, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visel meg annyira, ha egyetlen egy lány is visszautasít a külsőm miatt vagy rosszabb esetben lerondáz? Más is ennyire megvisel vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan lehetnék erősebb ezekkel szemben, mert a mai tiniknél bevett szokás, hogy ha már visszautasítanak egy fiút, aki bepróbálkozik náluk és nem az esetük, hogy kegyetlenül kigúnyolják, beletaposnak még jobban. Szóval van, aki rendes és csak annyit mondd, hogy bocs, de nem vagy az esetem, de sajnos gyakori az is a 13-15 év körüli lányoknál, hogy kigúnyolnak meg lerondáznak ha nem jövök be nekik külsőre.

Volt már nem egy kínos esetem és emiatt teljesen érzékeny vagyok erre a rondázás dologra, pedig próbálok erős lenni, de szívem szerint elsírnám magam, olyan rosszul esik fiú létemre. Totál bedepizek eg yilyne eset után és úgy érzem, hoy a lányok szívtelenek és kegyetlenek velem csak, mert csúnya vagyok.

Amúgy az a vicc, hogy más lányok meg volt, hogy maguktól próbálkoztak nálam és nem is egy lány mondta ki, hogy szerinte helyes vagyok.

Elég fura amúgy ez az egész, mert hiába tart egy lány helyesnek arra szinte nem is reagálok, mintha hazugság lenne, míg egy lerondázástól minden bajom van és a heves szívverésen át a depis hangulatig minden előjön, a lányok iránti gyűlölet is elújön ilyenkor és sokszor érezm úgy, hogy ma már nincs is olyan lány, akinek ne a jó pasik kellenének csak. Nem vagyok szent, mert nekem is van egy ideálom, akikhez vonzódom, de azért nincs akkora igényem, hogy ne találnék rengeteg olyan lányt, aki nekem bejön és egyébként is a jellem a lényeg, hiába szép valaki, ha jellemre elviselhetetlen. Szerintem.



2012. dec. 15. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

"kegyetlenül kigúnyolják, beletaposnak még jobban."


Elég sokat elmond egy lányról,ha így viselkedik.

2012. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan mit vársz 13-15 évesektől? Még gyerekek és úgy is viselkednek.
2012. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Patrik24 ***** válasza:
Azért visel meg annyira, mert másoknak akarsz megfelelni. Ha valakinek tetszel az azt jelenti, hogy nem vagy ronda. Ebből meg az következik, hogy buta libáknál próbálkozol, ami a saját döntésed. Egyébként meg azokról a lányokról akikről írsz, 10 kilométerről látszik, hogy milyenek:D Őszintén, téged egy ilyen vonz?
2012. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem ez a "depizés" fölösleges.

Van pár ilyen neveletlen kretén aki azt hiszi, hogy ő a legszebb... az ilyenekre időt se kell pazarolni. Nekem is már akadt dolgom ilyenekkel.. Csak később fog rádöbbenni, hogy kár volt, mert később már nem tud válogatni olyan sokat, ha csak nem ilyen alkalmakra jön össze valakivel. Szóval ezen szerintem ne izgulj. Nem a külső a lényeg.

2012. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fülünyúl ***** válasza:
Töröld meg szépen az orrod. Tudod, nem mindenki mindenkinek az esete. Attól, hogy egy lány neked megtetszik, nem biztos hogy kölcsönös a szimpátia. Ahogy lehet az is, hogy azok között volt olyan akinek tetszettél, akik azt állították hogy helyes vagy, csak ők meg neked nem kellettek. Ez a világ rendje, nem az elképzelésünk alapján alakulnak a dolgok, csak azért meg nem fog senki belédszeretni mert te elképzeled, ahogy az sem evidens ha neked tetszik valaki, akkor neki is fogsz tetszeni. Ezért ilyen próbálkozás jellegű az egész ismerkedősdi. Egészen addig kell próbálkozni amíg olyat találsz, aki tetszik neked és te is tetszel neki, ennyi a titok nyitja. Vagy esetleg nézz körül azok között, akik helyesnek mondanak. Mindenesetre ez a fajta picsogás eléggé férfiatlan.
2012. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem egyszer rondáztak le életemben, azóta is emlékszem, hogy hol, mikor és ki. Másnak is rosszul esik, nyugi, bár én ugyanígy megjegyeztem, amikor azt mondták, hogy jó képű vagyok. Mindig annak a véleményével törődj, aki jelent számodra valamit, vagy pozitívat mond, természeten számodra fontos személynek a negatív kritikáját érdemes megfontolnod, de egy ilyen gúnyolódó, éretlen tini nehogymár lelombozzon! Ezzel jobban minősíti magát, mint téged, ha így viselkedik.
2012. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Na látod! Itt vagy te az élő példa, hogy amikor azt hazudják "nem harapnak a lányok, nem kell félni tőlük" az bizony egy rohadt maszlag duma. Már most szépen alapozgatják neked a jövöbeli gátlásosságodat, már most érik erősen,hogy egy lelki-idegroncs lesz belőled. Szépen pár éven belül begubózzol, bebábozodsz, aztán már istenfaszához se lesz kedved többé szolni. EZek a neveletlen taplo paraszt nők meg főleg ilyen süldő disznó korukban ilyenek, ezen ne lepődj meg, annyáéknak a karrieristaság mellett nem jutott idejük megnevelni őket. De te nyugodtan megnevelheted őket, szorítsd meg a nyakát meg verd a falhoz, csak annyira hogy tudja hol a helye! Majd utána észheztér, hogy kivel packázzon!
2012. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!