Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ez? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
4x találkoztam egy férfival, megbeszéltük hogy csak szex, de elvitt vacsorázni is kétszer. Egyik alkalommal amikor feküdtünk az ágyban azt mondta olyan vagyok mint egy drog és fél hogy rászokik a jóra túlságosan (neki van barátnője) . Mit akart ezzel mondani

2014. febr. 11. 08:43
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Ne mentegetőzz, kérdező, nincs miért. Akik itt pocskondiáznak, azoknak lesz még néhány keserű tapasztalatuk.

Azt írod: "Fogalmatok sincs az életemről"

Ez helyesen: Fogalmatok sincs az életről.

Valaki ezt írta rá válaszként: "Jóerkölcsű ember, nem kezdene olyannal, akinek van valakije."

Nos, az élet nem versenyfutás, hogy aki először ér célba (valakinél) az örök életre jogot nyerjen a cím (a társa)birtoklására. Egy kapcsolatért tenni kell, ha ez nincs meg, képbe jöhet egy harmadik. És ha képbe jön, nem ri**ncozni kell, hanem megvizsgálni, hogy mit nem adtam meg a páromnak, magamnak, a kapcsolatunknak.

Hogy kérdésre válaszoljak:

A jó szex valóban drog! Ugyanúgy boldogsághormont termel, csak nem kívülről jött kémiai szerekkel érjük el, hanem az ölelkezés útján. És valóban rá is lehet szokni! Van azonban még egy veszélye: könnyen szerelembe torkollhat.

2014. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!