Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ez? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
4x találkoztam egy férfival, megbeszéltük hogy csak szex, de elvitt vacsorázni is kétszer. Egyik alkalommal amikor feküdtünk az ágyban azt mondta olyan vagyok mint egy drog és fél hogy rászokik a jóra túlságosan (neki van barátnője) . Mit akart ezzel mondani

2014. febr. 11. 08:43
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
65%

20#-as vagyok.


Jó, válaszolok a kérdésre is.


Kezd beléd szeretni és ennyi. Ezen nincs mit magyarázni. Szerinted ezt te is tudtad, csak nem merted felfogni.

2014. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Amit a férfiakról írtam ne értse senki félre akinek nem inge ne vegye magára.


Kedves utolsó az nagyon is jó ha a belső értékeket többre tartod pont arra akartam kilyukadni hogy ez lenne a helyes de ez sajnos elég sok pasinak nem sikerül vagy csak próbálkozik de a testiség mindig felülkerekedik.


nem kifogásokat akartam azzal keresni hogy leírtam magamról amit leírtam, csak a nagy r_bancozások marha könnyen jönnek gondoltam akkor írok többet is magamról hátha változtat a hihetetlen mértékű ítélkezésen.


Az hogy gyenge vagyok igaz már szinte egyáltalán nem érzem azt hogy ellen kellene állnom az ilyen jellegű kísértéseknek. Ezt a férfit is nagyon hosszú időn át próbáltam elkerülni de mostmár nem bírtam tovább.

Mindig is nagyon jószívű és odaadó voltam ezzel sokan vissza is éltek ezért lett elegem. Még mindig jószívű vagyok de nem adom ezt oda akárkinek. inkább most csinálok hülyeséget és esek pofára mint 30-40 évesen amikor már családom van. Mindenki fejében megfogalmazódik a gondolat hogy megcsalja a párját vagy esetleg mást is megkíván ha már nem jó a kapcsolata. Jelenleg bármit teszek csak magamnak ártok mert se gyerekem se párom nincs. És most tanulom meg milyen ez a dolog mert ennyi idősen még talán talpra lehet állni, ilyen tapasztalatot nem 30évesen kell szerezni mint ahogy a szeretőm teszi.

Tudom hogy nem helyes amit teszek, de most tényleg gyenge vagyok ahhoz hogy egy idegen nőt figyelembe véve lemondjak valamiről amire évek óta vágyom.

2014. febr. 11. 11:52
 23/41 anonim ***** válasza:
89%

Hát kérdező, az lehet, hogy hamarabb felépülsz, mint 30 évesen vagy ki tudja hány, de itt nem is az évekről, hanem a lélekről szól a kérdés.


Anyám is valami hasonló mentalitással él, és az a baj, hogy a vér vízzé nem válik!


Amit te csinálsz az áltatás. Anyám is kikezdett egy nős pasival mondván elege van nem akar többet, de a vége az lett, hogy a lélek közbe szólt. Megtört lelke kiáltott egy férfiért, de olyat választott akinek a család volt az első és hiába volt köztük szerelem nem lépett a férfi tovább. És persze anyám belerokkant.


Ha te valóban olyan naiv lélek vagy, akkor itt is koppan fogsz, tudom, mert láttam, átéltem, anyám révén.


Áltasd tovább magad, ha gondolod. De amit most csinálsz, annak megint nem lesz szép vége, csak most előre lehetett látni, hogy ez lesz a vége.

2014. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
jól lehet téged b*szni
2014. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
52%
Csak 1 dolgot jelent: Szeretne még sokáig az ágyban maga mellett tudni. Ennyi. Nem több. Nem is lesz több. Persze nyíltan a szemedbe hazudja az "érzelmeit", de neki csak egy egész jól sikerült guminő vagy, aki kielégíti őt testileg. pont.
2014. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

Kis a jándék, hogy bebizonyítsam: Ri.BaNc vagy és kész


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__53..

2014. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
lol akkor olvasd el a válaszokat kedves válaszoló :) a többsége pont nem erről szól.
2014. febr. 11. 13:18
 28/41 anonim ***** válasza:

A valaszra a kerdes: Szerintem egy kicsapongo, noimado a pasi. Persze amugy nem is csalna meg abaratnojet valoszinuleg. (mondjuk szakitana es keresne mast)


Kerdezo, en no vagyok, es megsem ugy mukodom ahogyan leirtad. Marmint hogy erzelmek kellenek a szexhez, meg nincs beizgulas. Nekem nem kellenek erzelmek a szexhez, sott voltak is erzelemmentes szexualis kapcsolataim, jo nehany.


Viszont nos ferfival sosem kezdtem, es olyan fiuval sem akinek baratnoje van. Olyan persze volt, hogy a fiu azt mondta mar szakitott a baratnojevel egy honapja, es szabad. Tehat atvert, az nem az en hibam volt.


Tehat meg igy is, hogy tudok erzelmek nelkuöl szexelni, nem jogosit fel arra, hogy elszeressem vagy elcsabitsam mas parjat.


Legalabbis en igy vagyok vele, es lam az elet mit adott?

Egy olyan szereto tarsat, aki imad, es nagyon tisztel engem..

2014. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
én nem akarok ettől a férfitól többet mint szex felőlem nyugodtan legyen a nőjével nem akarom én elvenni tőle a pasiját. mi csak szexelünk. sose kérnék tőle olyat h hagyja el a nőjét miattam ahogy sok szerető teszi. nekem még nem volt érzelemmentes szexuális kapcsolatom, olyan volt hogy valakihez vonzódtam de nem szerettem és lefeküdtem volna vele de nem tettem végül.
2014. febr. 11. 13:22
 30/41 anonim ***** válasza:

Eloszor azt irod, hogy a nok nem tudnak erzelmek nelkul szexelni, majd azt hogy te nem akarsz tole semmit sem, csak szexet.


Nem itellek el, viszont felo, hogy idovel szenvedni fogsz, mert no vagy, es beleszeretsz. Persze ne igy legyen, csak igy ellentmondasos amit irsz.

2014. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!