Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet eredményesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet eredményesen csajozni nyári táborban? (kérdésed rövid stb. )

Figyelt kérdés
Fiatal srác vagyok elég csúnya és félénk. Nyári tánorba hogy tudok becsajozni? Ilyenekre értem hogy ha látok egy jó csajt hogy menjek oda mit mondjak? Köszi az értelmes válaszokat.

2013. júl. 22. 10:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Menj oda hozzá kezdj el neki bokolni mint pl.: de szép vagy. Aztán ha elküld akkor tudod azt mondani hogy legalább megprobáltad. Eleinte félni fogsz. De mély levegő és ennyi :)
2013. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú, nézd, attól függ milyen táborra gondolsz, olyan, mint a kamaraerdei, tehát napközis? ....nézz ki egy lányt aki tetszik, és elég hülyülni,odamész, beszélgetsz, vagy ömm, meghívod egy nyalókára jégkrémre stb.. olyan 12-13 éves lehetsz, nem? fröcsköld le vízzel, mikor nem figyel, ha már beszéltetek korábban, nevettetsd meg, ami mindig jó pont.. ha még egy szót nem váltottatok, kérdezd meg alaminek az árát, kérdezd meg röhögve hogy az egyik hüüülyegyerek kicsit arréb épp mi a halált művel, vagy mondjuk hogy hívját a tanárát, stb.. vagy ebédnél engedd előre vagy ha valahova élpp együtt érkeztek nyisd ki neki az ajtót.. de visszatérve az Első Párbeszédhez, ha ez megvolt, onnantól kezdve integethetsz, sőt kell is mertha nem integetsz,az "bunkó".. además tudd meg, hogy mit szeret, pl. ha a karkötőket, akkor legyen rajtad, hogy ha megnézi hogy hűű de jó akkor jófej srácként neki tudd adni, és akkor te leszel a Hűű De Cukii HogyNekemadta :$ ^^-gyerek..

így ennyit tudok mondani..:D

Sok sikert ^^

2013. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, z amerikai pite óta mindenki tudja, hogy a zenetábor miről szól... Mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha szaxofonozna.
2013. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Ez az a válasz felettem hatalmas volt :P
2013. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
33%
Kezdj el felelsz vagy meeszezni!!!
2013. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 frank1997ize ***** válasza:
72%
Ha van Disco a nyár táborba akkor ott simán a másik lehetőség,hogy este átmész a lányokhoz ott üvegeztek.de előbb ismerkedj meg legalább egy kicsit táborba nem kell fosni a lányoktól.én se vagyok túl jó képű engem más miatt szeretnek :D
2013. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Off..

Utolso, nem akarom felreertelmezni xDDDO

2013. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 frank1997ize ***** válasza:
Mit nem akarsz félre értelmezni? :D
2013. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Engem más miatt szeretnek.Ezt nem akarom félreértelmezni :D valamint hozzátársul, persze véletlen, hogy a válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad...:DD
2013. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
khm, bocs, az előbb még 69 százalék volt :D
2013. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!