Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet eredményesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet eredményesen csajozni nyári táborban? (kérdésed rövid stb. )

Figyelt kérdés
Fiatal srác vagyok elég csúnya és félénk. Nyári tánorba hogy tudok becsajozni? Ilyenekre értem hogy ha látok egy jó csajt hogy menjek oda mit mondjak? Köszi az értelmes válaszokat.

2013. júl. 22. 10:11
1 2
 11/12 frank1997ize ***** válasza:
de tényleg engem a humorjaim miatt meg amiatt hogy totál hülye vagyok emiatt meg a vicceimet is nagyon bírják.Sokan nem is törődnek a kinézetemmel csak a menő öltözködésemet is sokan megdicsérik.
2013. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elhiszem naa..:D valakinek viszont sajnos a kinézet számít.. mondjuk az igaz, hogy komfortosnak kell lenni, egy sárga-fekete fogú, izzadt(+fénylő bőrű),zsíros hajú gyereket kevesebben választanak, mint mondjuk egy magabiztos, dús hajú, száraz, szép mosolyú gyereket xD.. persze, ez a komfort cucc az én véleményem, meg az jóó ha van az embernek humora, meg ha nem untat egyfolytában..:D
2013. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!