Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova hívjam? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Összeakarok jönni egy lánnyal, ő kicsit idősebb, mint én én 16 vagyok ,és nincs munkám hova tudnám elhívni ami nem drága hely?
2013. jún. 30. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol laktok?? Pesten vagy kisebb város,esetleg falu?

Sétálni el lehet hívni bármikor. Egy romantikus naplementés séta ilyenkor tök jó érzés. Főleg ha van tópart is.

Esetleg meghívhatnád fagyizni vagy egy kólára valami kávézó szerű helységbe (ne kocsmába :D)

2013. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sétálni? Fagyizni? Hol laksz? Ha vmilyen nagyobb városban, hátha lesz vmilyen szabadtéri program arrafelé.
2013. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kis városban lakok ő pedig a szomszéd városban. Sétálásra gondoltam énis , de félek hogy beüt a kínos csend :/ 1szer találkoztunk eddig
2013. jún. 30. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!