Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ez? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
4x találkoztam egy férfival, megbeszéltük hogy csak szex, de elvitt vacsorázni is kétszer. Egyik alkalommal amikor feküdtünk az ágyban azt mondta olyan vagyok mint egy drog és fél hogy rászokik a jóra túlságosan (neki van barátnője) . Mit akart ezzel mondani

2014. febr. 11. 08:43
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
én el nem tudom képzelni ez a sok nő min ment keresztül aki ide irkál a szeretői státuszáról, de nem is csodálom hogy egy kijelentést nem tudsz értelmezni, nagyon gyenge felfogásod lehet és 0 fantáziád (nem is tudom hogy értette azt hogy "jó"), amúgy fél hogy lebukik a barátnője előtt ha sokat találkozik veled, mert örül neki hogy mégtöbb szex van az életében
2014. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a kérdező nem csalt meg senkit, a férfi csalja a barátnőjét. Nem a kérdező a hibás, hogy rossz a kapcsolatuk. Ha jó lenne, akkor ő eleve nem jöhetett volna képbe. Itt az a hibás, aki félrelép, és a párja, mert valami gondjuk van, amit nem akarnak, nem tudnak megoldani.
2014. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
70%

akkor csak bennem van annyi "tartás" (bár akkor már nem is helyes ez a szó) hogy nem kezdenék férjes/kapcsolatban lévő nővel?

mindenesetre akkor sem korrekt dolog ez a nőtől sem

2014. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
22 évesen nem hiszem hogy vér komolyan kellene vennem az ilyesmit, a saját kapcsolatomat (ha lenne) azt igen de más felelősségét miért kéne a nyakamba vennem? Nem vagyok házas, gyerekem sincs, egyedül élek nem tartozom senki iránt felelősséggel magamat kivéve. Ezt a férfit évek óta ismerem nem csak úgy összeszedtem valahol mert d_gni akartam. Mindig is tetszett de nem volt még alkalom ilyesmire, miért mondanék le valamiről amire régóta vágyom azért mert neki van egy nője akivel rossz a kapcsolata? Nekem ehhez semmi közöm. Előbb utóbb úgyis szakítanának vagy megcsalná mással.
2014. febr. 11. 10:10
 15/41 A kérdező kommentje:

A nőknél a szex dolog egész máshogy működik mint a pasiknál. Nekünk nem jár ez az eszünkben a nap nagy részében és nem nedvesedünk be egyből egy jó s_gg, vagy mell láttán, nem ez van az agyunk középpontjában mint a férfiak többségének. (és most nem kell elkezdeni hogy ez általánosítás blablabla mert mindenki tudja hogy ez így van a férfiak is csak nem ismerik be) A nők először érzelmileg vonzódnak aztán szexuálisan, a férfiak pedig pont fordítva. Ezért esnek a nők könnyebben pofára mert többet várnak ettől a dologtól mint egy pasi. Ezért képesek a férfiak könnyebben félrelépni vagy több nővel szexelni párhuzamosan mert nem érzelmi alapon teszik ezért nem szakadnak ketté és nem hatja meg őket annyira mint a nőket.

Tönkrement kapcsolatok után egy nő nehezebben kezd bele kapcsolatba vagy bízik meg egy pasiban mint egy pasi ugyanebben a helyzetben, mert nekik a szexhez nem kell érzelem az esetek többségében. Egy férfi szerepe az hogy vigyáz a nőre és a nő biztonságban szeretve érzi magát a kapcsolatban, ha ezt egy férfi nem tudja megadni a nő máris sérül és felmerül benne a kérdés hogy szereti e őt az adott férfi vagy nem. Egy férfinél ennél egyszerűbb szex után vagy csók után nem feltétlenül jut eszükbe hogy hú ebből lehetne több is vagy érez e irántuk valamit az adott személy.

Ezért van itt sok nő akinek szeretője van és a "nem tudom min ment keresztül" kifejezést így talán könnyebb megérteni.

Eddig nekem is csak hosszú távú kapcsolataim voltak sosem szórakoztam senkivel, mindig komolyan vettem. 16 éves koromban jöttem össze az első szerelmemmel aki 2 éven keresztül ígérgette hogy feleségül fog venni így szeret meg úgy szeret (ő akkor 22 volt). Meg kellett várnunk még 18 leszek hogy lehessen édesapámmal tárgyalni a jövőről, és amikor ez bekövetkezett el lettem hagyva mondván hogy túl fiatal vagyok és nem tud komolyan venni stb...aztán megtudtam mástól hogy hónapok óta megcsal. És mindeközben rám volt féltékeny és ha hozzászóltam egy 14éves fiúhoz már idegrohamot kapott és féltékeny lett miközben ő csalt meg. Aztán volt még egy ilyen kapcsolatom, ott a srác lelépett külföldre még 1 hónapig tartottuk a kapcsolatot majd többé fel sem hívott (úgy hogy sírva búcsúzott el a reptéren tőlem így szeretlek úgy szeretlek közepette).

Kalandom csak egy volt a két kapcsolat között egy osztálytársammal,. idegenekkel szórakozóhelyeken stb sosem létesítettem szexuális kapcsolatot. Mindkét kapcsolatot halál komolyan vettem és úgy is viselkedtem nem csaltam meg őket és mindent úgy terveztem hogy őket is számításba vettem bármiről volt szó. Szívem lelkem kitettem nekik és most már köszönni se tudnak ha valahol szembe jönnek az utcán. Az egész tinédzserkorom elment erre. Hát most lett ebből elegem ilyen fiatalon baromi felesleges halál komoly kapcsolatokba belemenni mert házasodni most már nem szeretnék egy darabig, arra meg semmmi garancia hogy aki igérgetni hogy örökre velem lesz tényleg ezt teszi mert nem lett így eddig sem egyikkel sem hiába szerettem őket őszintén. A saját vágyaimat többé nem fogom háttérbe szorítani senki kedvéért. Csak és kizárólag a gyerekeim és az ő apjuk kedvéért de annak még nincs itt az ideje. És egyelőre nem találkoztam olyan emberrel aki erre a feladatra alkalmas lenne.

A szeretőm ezalatt a néhány randi alatt jobban bánt velem mint bármelyik fiatal srác akivel valaha jártam vagy randiztam mert neki nem természetes hogy van nője mint egy csomó fiatalnak. Ő már nem 20 éves, lenyugodott, komoly lett és ez látszik is, sokkal gyengédebb mint a korombeliek és az apróságokra is odafigyel pedig nem vagyok a szerelme csak szex van köztünk, mégis tudja hogy egy nővel hogy kell bánni.

Továbbra is lehet r_b_ncozni de ez az igazság ez az én életem azt teszek vele amit akarok. Nem vagyok köteles lelkileg kiszolgáltatni magam pasiknak akik csak hamis ígéreteket tudnak tenni. Akkor inkább legyen szeretőm akiről tudom hogy soha nem fog feleségül venni és nem leszek a szerelme,mégis tudunk beszélgetni komoly dolgokról elmondhatok neki bármit. Majd idővel keresek magamnak férj jelöltet, addig nem szeretném hülyíteni és lelkileg kifacsarni magamat totálisan.

2014. febr. 11. 10:38
 16/41 anonim ***** válasza:
66%

Akárhogy fényezed és a korodra fogod, a te hibád is.

22 évesen átmentél 1-2 dolgon? A végeredménybe ezt is beleszámolom!

Jóerkölcsű ember, nem kezdene olyannal, akinek van valakije. Egy egészséges lélek, nem akar pótkocsi lenni.


Te kérlek alássan egy erkölcstelen RI-BANC-VAGY!

2014. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
39%
R.I.B.A.N.C.! Máglyára vele!
2014. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
50%
ezzel a védőbeszéddel akarod mentegetni magad, előttünk vagy magad előtt?
2014. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

szenvedni nem kötelező.


a kérdésre véletlen sem tudtok válaszolni? én r_banc vagyok nektek meg a felfogásotokkal van gond.

2014. febr. 11. 11:29
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, megértem a gondodat, de ne hidd, hogy más nem csalódott még...de különös módon sokan kitartanak az elveik mellett és nem kezdenek olyannal, akinek párja van, stb...

Persze ez nem csak a te hibád, hisz a szexpartnered a hűtlen, bár az jogos és igaz, hogy egy rossz kapcsolathoz 2 ember szükséges...de akkor miért nem tudja kidobni a csajt hülyítés helyett? Te neki valószínűleg csak egy barát maradsz meg ugye szextárs...és már itt megcáfoltad magad, hogy a férfiak többsége csak a dugáson gondolkodik, de a nők nem...ha ez így lenne te nem szexpartnert keresnél, hanem barátot.


"És most nem kell elkezdeni hogy ez általánosítás blablabla mert mindenki tudja hogy ez így van a férfiak is csak nem ismerik be. A nők először érzelmileg vonzódnak aztán szexuálisan, a férfiak pedig pont fordítva."


Kérdem én, akkor az a férfi aki nem csak kefélni akar, mi? Már nem is férfi?

Ezek szerint én egy selejt vagyok például, mert a belső értékeket és az érzelmeket többre tartom, mint a szexet?

Mielőtt elkezdenéd mondani, hogy biztos egy halál érzékeny, picsogós ember vagyok, elmondanám, hogy baromira nem...sírni nem szoktam, nehezen mutatom ki az érzéseimet, mégis ezeket az érzelmeket tartom nagyra...



A saját gyengeségedet a csalódásra fogod és viszonyítod magad másokhoz, hogy sokan ilyen-olyan-amolyan hűtlenek, stb...még, ha így is van, ez nem azt jelenti, hogy neked is ilyennek kell lenned.

Nem mondanám, hogy ribi vagy, inkább egy gyenge ember, aki nem magát okolja, hanem másokat.

2014. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!