Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ez? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
4x találkoztam egy férfival, megbeszéltük hogy csak szex, de elvitt vacsorázni is kétszer. Egyik alkalommal amikor feküdtünk az ágyban azt mondta olyan vagyok mint egy drog és fél hogy rászokik a jóra túlságosan (neki van barátnője) . Mit akart ezzel mondani

2014. febr. 11. 08:43
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
csak töcsök lesz oszt jóvan? életed végéig? lesz barátod majd engedni fogja...?
2014. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy nincsenek érzelmek részemről, kedves férfi jól érzem magam vele a szex is jó de partnerként nem tudom elképzelni mert sok olyan dolog van amit nem tudnánk összeegyeztetni ha együtt élnénk.
2014. febr. 11. 14:13
 33/41 anonim ***** válasza:

Dugni jó, ha amiket elintéz mással és téged zavarnának, azokat nem viszi hozzád?

Meg te írtad, hogy nincsenek érzelmek, de érzelmeket táplász!? (WTF?)

R I B A N C

K U R V A

R I N G Y Ó

P R O S T I


Szánalomra sem vagy méltó.

2014. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

nagyon rossz a szövegértésed.

a vonzódás is érzelem, és az is ha az ember valakit kedvel vagy jól érzi magát a társaságában. Nem csak a vakló a szakadékba szerelmet jelenti.


a r_banc szót meg keresd ki a szótárból mert eléggé mellélősz vele. a r_banc, k_rva prosti stb az aki pénzért szexel naponta több emberrel és ebből él.

Én egy emberrel vagyok nem kérek érte pénzt és kulturált körülmények között élem a szexuális életem.

mielőtt olyan nagyra nyitod a szád tanuld meg a szavak értelmét amiket használsz.

2014. febr. 11. 15:34
 35/41 anonim ***** válasza:

ri.banc (melléknév)

Image:Ri.banc.jpg

1. Eltépett rongydarab.



2. Átvitt értelemben: semmirekellő, bitang ember.

2014. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

céda (főnév)

Image:Céda.jpg

1. Erkölcstelen nő, aki szexuálisan kicsapongó életet él.


A városszerte ismert céda kivetette hálóját az új áldozatára. A férfit nem érdekelte a cédáról hallott híresztelés, és szóba állt a nővel.



2. Ritka: Erkölcstelen férfi, aki főleg italozó, mulatozó, gyakran szexuálisan kicsapongó életet él.


A cédák haveri köre éjszakába nyúlón a kocsmában ivott. Amikor a céda részegen hazaért, a felesége ingerülten várta.



Eredet [céda < ómagyar: céda < dravida: sittei (hitvány ember/nő)]

2014. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

ri.ngyó (főnév)

Image:Ri.ngyó.jpg

Ku.rva, kéjleány.



Eredet [ringyó < ómagyar: ringyó < dravida: irlinda (ringyó, hitvány)]

2014. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

ku.rva (főnév)

Image:Ku.rva.jpg

1. Pénzért szexuális szolgáltatást nyújtó személy, főleg nő.


Az utcasarkon két ku.rva beszélget. A ku.rva kivágott ruhája rögtön elárulta, hogy mire kívánja felhívni a figyelmet.



2. Átvitt értelemben: Erkölcstelen nő, aki becstelen, kicsapongó, buja életű személy. (Megbélyegzés, sértő használatban.)


A vita hevében ku.rvának nevezi a feleségét a férj. A főnök azt mondja a bajt okozó beosztottjára, hogy ku.rva.



Eredet [ku.rva < ómagyar: ku.rva (prostituált, becstelen nő) < szláv: ku.rva (prostituált) < latin: curvum (romlott, az igaz útról letért) < curvo (eltér, kanyarodik < hajlik, görbül)]

2014. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Kikerestem, mint látod és mindenhol a te fényképed volt az illusztráció.


Nem kell ahhoz pénz, hogy ri.banc legyél -.-'

2014. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
nincs kicsapongó életmódom nem több férfit hülyítek egy emberrel folytatok szexuális kapcsolatot ő a k_rva ha két nővel van együtt nem én. de feleslegesen vitatkozom hülyékkel úgy tűnik.
2014. febr. 11. 16:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!