Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ez? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
4x találkoztam egy férfival, megbeszéltük hogy csak szex, de elvitt vacsorázni is kétszer. Egyik alkalommal amikor feküdtünk az ágyban azt mondta olyan vagyok mint egy drog és fél hogy rászokik a jóra túlságosan (neki van barátnője) . Mit akart ezzel mondani

2014. febr. 11. 08:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy eredetileg nem tervezett veled hosszú távon, de lehet hogy nem lesz neki más szexpartner, és akkor maradsz te.
2014. febr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
93%
Hogy ez egy nagyon veszélyes kapcsolat lesz, főleg, hogy ennyire nem tudsz olvasni a sorok közt.
2014. febr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
korotok?
2014. febr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Én 22 ő 33
2014. febr. 11. 08:47
 5/41 anonim ***** válasza:
63%

neki van barátnője

szóval te r...c vagy ő meg egy fa...kalap, zsák a foltját :D

2014. febr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
nem vagyok r_banc az hogy ő mit tesz az ő felelőssége nem az enyém, nem ismerem a barátnőjét és nem is érdekel egyáltalán. 33 évesen meg tud hozni ilyen döntéseket én pedig nem csalok meg senkit csak magammal kell elszámolnom a barátnőnek nem tartozom semmivel.
2014. febr. 11. 08:55
 7/41 anonim ***** válasza:
93%
Azt jelenti, hogy boldogtalan, és tőled olyan kedvességet kapott, amit otthon nem kap meg. És ez tetszik neki, de nem akarja ott hagyni a barátnőjét, ezért mindketten sokat fogtok szenvedni.
2014. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
69%
De. Te egy ri.banc vagy, ő pedig a hűtlen seg.gfej.
2014. febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
73%
Kedves ribike:) Fordított esetben nem tudom h h állna a szád ha a barátod eljárna egy másik nőhöz és a csaj nem tartaná tiszteletben a kapcsolatotokat... Az ilyenek érzéketlen senkik kapják vissza a százszorosát!
2014. febr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

ok, akkor most örülnék ha a kérdésre válaszolnátok és nem az ítéletét árasztaná rám mindenki. Nem azt kértem hogy legyen mindenki aki szent és fedhetetlen és tökéletes küldjön el a p_cs_ba. Ha nem tudtok arra válaszolni ami a kérdés akkor minek kell egyáltalán kommentelni? imádom az erkölcsőszöket...

Fogalmatok sincs az életemről és arról, hogy miért hoztam azt a döntést hogy valakinek a szeretője leszek. Volt idő amikor én is mélyen elitáltem az ilyesmit de egy-két dolgon keresztül mentem és már máshogy viszonyulok ezekhez a dolgokhoz. De erről nem tartozom elszámolással sem az itt lévő embereknek sem a szeretőm nőjének. Ő is részese annak hogy a pasija nem hűséges hozzá egy rossz kapcsolathoz 2 ember kell úgyhogy spare me the lecture és a kérdésre válaszoljatok.

2014. febr. 11. 09:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!