Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy baj, ha nem szólok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha nem szólok anyának, hogy randim lesz?

Figyelt kérdés
Még sosem randiztam, de neten szoktam beszélni egy aranyos fiúval, akivel valamelyik napra megbeszéltünk egy találkozót. Én másik városban járok gimibe, mint ahol lakom, a fiú pedig kicsit távolabb lakik, de csak pizzázni mennénk el suli után és ott, ahol a gimim van, így nem is kellene utaznom, meg mivel a környéket is ismerem, így nem is lehet semmiféle bajom belőle.. Otthon még nem szeretnék szólni róla, mert ha első találkozásnál nem is fog tetszeni a fiú, vagy valami ok miatt nem fog bejönni nekem, akkor nem akarom otthon feleslegesen hallgatni a cukkolásokat, meg nem szeretném, hogy anya végig kikérdezzen a fiúról, mivel még nem is találkoztam vele. Ha összejön a dolog, akkor úgyis fogok róla otthon beszélni. Ti szóltatok, ha randizni mentek?? Annyit mondanék, hogy tovább maradok bent aznap, mert egyik barátnőmmel megyek ide-oda, mert ha egy fiút mondok, már faggatózni kezdenének, vagy lehet eltiltana anya a randizás dologtól, így mindig rögtön haza kéne jönnöm suli után, pedig nagyon jól tanulok. 17/L
2014. febr. 9. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
17 évesen nem fog eltiltani xD de am én se mondtam meg és akkor 14 voltam
2014. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

17 évesen nem hiszem, hogy első randinál szólni kéne. :) Azért már nem vagy kislány...

Viszont csak neten beszélgettél eddig vele? Webcamoztatok esetleg, vagy telefonon beszéltetek? Biztos vagy benne, hogy valódi az illető?

Ezt csak azért kérdezem, mert elég sokszor hallani olyat, hogy átvernek fiatalabb lányokat... Persze nem megijeszteni vagy lebeszélni akarlak róla, nehogy azt hidd, csak azért jobb vigyázni.

Ha biztos vagy benne, hogy az, akinek mondja magát, akkor jó szórakozást! :) És mondom, anyudnak nem feltétlenül kell szólni róla. :) Ha komolyodik, akkor úgyis jön majd minden magától, bemutatás a szülőnek, stb.

2014. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én se szólnék anyuéknak mert utálom mikor faggat folyamatosan

Csak akkor szólnék neki mikor már együtt vagyok az illetővel

2014. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anitaanita ***** válasza:
szerintem szólj. Ha titkolózol előtte és hazudsz neki akkor utánna meg ha kiderül, nem fog elengedni sehova, mert elveszti a bizalmát. Csak mondd meg neki mettől meddig leszel oda, mesélj neki a fiúról kicsit. Ha a szüleimből indulok ki, akkor megértő és kedves lesz.
2014. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kell szólni. Pórul is járhatsz. Én a mai napig szólok valakinek, hogy hol leszek, mikorra érek haza ha egy idegennel találkozok, pedig felnőtt vagyok. Jobb ha tudják, bármi történhet.
2014. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, én sem úgy értettem, hogy titkolózzon, csak nem feltétlenül kell azt mondania, hogy randizni megy. Találkozik egy baráttal, ennyi. Ha nem akar a randiról beszélni, akkor ezzel megspórolhatja a kínos faggatózást. De egyetértek az előttem szólókkal, mindenképp mondd meg neki, hogy hova mész. Én is mindig elmondom neki, hogy hol leszek.
2014. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A helyet azt persze, hogy elmondom, hogy hol leszek, csak nem azt mondom, hogy egy fiúval megyek, hanem egyik barátnőmmel.
2014. febr. 9. 20:08
 8/8 anitaanita ***** válasza:
szerintem ha kedvességet és megértést vársz, a minimum hogy őszinte légy vele. Tudom, ezt nem lehet pár szülővel megtenni, de ha anyud ilyen tekintetben megértő, nem lesz baj. Te ismered őt. Nem mi. Azt vedd figyelembe viszont, hogy lesz egy két kérdése. Mert aggódni fog, minden anya aggódik a gyerekéért. Csak pár infót mondj róla , ha nagyon kérdezget. Hova valósi, mit tanul, esetleg a hobbija, kedvesnek tűnik de nem akarod elsietni mert tudod hogy a netes beszéd és a személyes kontaktus nem ugyanaz. Ilyesmi. Magamból és szüleimből kiindulva mondom ezt. Lehet faggatózni fog picit, de megéri? vagy a faggatózás vagy akár megtörhet benned a bizalma. Nem lehet tudni rosszul esik-e neki hogy füllentettél. Nekem rosszul esne az ő helyében.
2014. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!