Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg anyának,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg anyának, hogy találkozni fogok majd egy fiúval?

Figyelt kérdés
Nem olyan messze lévő városban lakik a fiú, majnem minden héten megyünk oda a szüleimmel, ismerem is jól azt a várost. A fiút netről ismertem meg, már beszélgetünk egy ideje, nagyon aranyos fiú. Orvosira jár, és szinte velem egyidős, vagyis csak 1 évvel idősebb tőlem. Még sosem volt barátom, nem tudom, hogy közöljem ezt otthon. Muszáj szólnom, mert csak úgy nem engednek el, főleg egyedül abba a városba, legalább így meg lenne oldva az utazás is. A 'bökkenő', vagy nem tudom minek nevezzem, az csak annyi, hogy a srác nem magyar származású, hanem afrikai, de nagyon rendes gyerek. Aznap csak moziba mennénk, vagy max sétálnánk még a városban közben beszélgetnénk és ennyi. 17/l
2013. nov. 7. 22:04
 1/10 Whitzerai válasza:
"Anya, találkozni fogok egy fiúval!"
2013. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
négerkuki! $.$ *-*
2013. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mifelénk ezt négernek hívják.

És a magyarban egyáltalán nem pejoratív értelmű.


Egy srácban lehetne annyi lovagiasság, hogy ő utazik és nem te az első találkára.

2013. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Anyu, ma be fogok pasizni, szóval ne várjál haza.
2013. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Abban a városban jobb lenne a találkozás, mert én faluban lakom, éd itt nem nagyon tudnánk mit csinálni, szüleimnek még nem szeretném bemutatni, főleg, hogy én sem találkoztam még vele. Amúgy is, én mondtam, hogy inkább találkozzunk nála, de az utazás az most lényegtelen, mindenképp szólnom kell, legalább anyának, mert különben nem mehetek el csak úgy otthonról.
2013. nov. 8. 06:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Pár év múlva azt a kérdést fogod majd itt feltenni, hogy pár éve beleszerettem egy néger fiúba, de azóta itt hagyott, pedig szültem neki három kicsi Pákót:D
2013. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok magyar feketét zavar a néger szó. Egyébként vegyes házasságból született, vagy mindkét szülője afrikai?
2013. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
afrikaiak a szülei, ott is laknak, csak a fiú az egyetem miatt van Magyarországon.
2013. nov. 9. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem Magyarországon fog élni a későbbiekben. Vagy ez nem zavarna?
2013. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre még csak találkozni fogunk, beszélgetni, ismerkedni. Ennyire előre nem terveztem még, majd ahogy lesz.
2013. nov. 10. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!