Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el anyának,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyának, hogy szeretnénk a párommal kettesben eltölteni egy hétvégét? 18L

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy kis időt együtt tölteni, kirándulni, egymással lenni. Foglalnánk szállást, természetesen a költségeket is mi álljuk. Nem engedélyt akarok kérni, nagykorú vagyok, nem tudna mit tenni ha el akarok menni, de szeretném úgy megoldani a dolgot hogy ne legyen ebből veszekedés. Mit ajánlanátok? Hogyan tudnám felhozni a témát, és úgy előadni, hogy az első mondat után ne vágja rá, hogy ki van csukva... Szeretném higgadtan megbeszélni vele.
2014. jan. 18. 16:24
1 2
 1/13 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Ezt elő kell készíteni úgy hogy a srác oda jár hozzátok hónapokig... anyuka megismeri és lazán elenged vele(ha a srác normális és megbízhat) ha ez még nem volt meg és előállsz azzal hogy egy idegennel el akarsz menni egy hétvégére akkor nem fogjátok tudni normálisan megbeszélni...
2014. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A hétvégén elutazunk a párommal Anya, szóval nem tűntem el, ne hívd a rendőrséget. Kb ennyire méltatnám a dolgot. Nagykorú vagy, nem tartozol számadással, nincs szükség rá, hogy finoman adagold be. Én nem csinálnék ebből nagy problémát.
2014. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, mi az a gátló tényező, ami miatt tudod, hogy úgyis így fog hozzáállni. Nem szereti a barátodat? Nem enged el sehova?

Én 18 évesen simán elmentem a párommal egy hétvégére, saját pénzünkből, évfordulót ünnepelni. Nyilván elmondtam a szüleimnek, jó a kapcsolatunk, onnan is telefonáltam nekik, beszéltünk stb. De eszembe se jutott, hogy ne engedjenek el... :O

2014. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a kapcsolatunk - távkapcsolat. Éppen ezért lenne jó akkor már pár napot együtt tölteni. (Találkoztunk már máskor is, nem ez lenne az első.) Viszont Anyával eddig csak egyszer találkozott. Nincs róla rossz véleménye, de tudom hogy félt. Jó a kapcsolatom anyával, megszoktuk beszélni a dolgokat, de kicsit nehezen engedi el a kezem... Nem zavarja ha találkozunk, de "éjszakára nem maradhatok vele"... Így meg ügye együtt aludnánk...
2014. jan. 18. 16:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád elég hülyén gondolkodik, már felnőtt ember vagy. Konkrétan ahhoz se kéne már az engedélye, hogy összeházasodjatok. Jó nyilván nem ez a cél, de gondoltam egy szélsőséges példával tudom illusztrálni, miről van szó.
2014. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon ragaszkodó típus... Neki csak én vagyok...
2014. jan. 18. 16:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Most már ideje, hogy néha elengedje a kezed!
2014. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom. A találkozóból nem engedek. Vagy elfogadja és tudunk róla normálisan beszélni, vagy nem. Rajtam nem fog múlni...
2014. jan. 18. 17:08
 9/13 anonim ***** válasza:
egész hétvégén dugatni akarodmagad?
2014. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy erről kéne szólnia mindennek..........
2014. jan. 18. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!