Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet abból még valami ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból még valami ha az első randin nincsen csók? 20F

Figyelt kérdés
Tetszik a lány,csak nem csókoltam meg,mert úgy éreztem hogy még hamar.Lehet neki sem tetszene ha az első randin letámadja egy fiú,de lehet betesz barátzónába emiatt.
2013. dec. 20. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet meg ebbol vmi
2013. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vetted észre, hogy akarja-e, akkor semmi sincs kizárva. Lehet egyből mész barátba, de lehet ad még 1 esélyt. Ki tudja...
2013. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%

Nálam úgy alakult, hogy ha egy pasi nem csókolt meg az első randin, azzal még egyszer nem találkoztam.


Ez inkább annak köszönhető, hogy én úgy voltam vele, ha nem teszi meg akkor nem akar tőlem semmit. Így nem került sor több randira. Volt párszor, hogy 3-4 nappal később megkeresett az illető, már nem foglalkoztam vele. Az ilyenek nálam eljátszották az esélyüket.


Viszont volt olyan is, aki a randin megcsókolt, később mégsem keresett. Valami 1 hét után írt rám chaten, mert látta hogy fent vagyok (én nem írtam rá). Rám írt miért nem kerestem. Írtam neki, hogy nem az én dolgom lett volna. Meg amúgy is eljátszotta az esélyét, és már késő. És nem akarok tőle semmit.

Erre mondta hogy, ja amúgy nem jöttem be neki és nem akart tőlem semmit:D hogy akkor miért csókolt meg mégis, az rejtély:)


De ettől még lehet, hogy nálatok az első randis csók nem jelenti a végét a dolognak:)


27/N

2013. dec. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy nem "támadtad le". Én például tolakodásnak venném, ha már az első randin megcsókolna, még ha tetszik is az illető. Második, harmadik randin az ideális szerintem.

19/N

2013. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!